RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

IBM 44X1962 44X1970, 44X1974 8Gb SFP+ SW Pemindah Optik

  • Jenama: IBM
  • Nombor Bahagian: 44X1962
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM288.00

IBM 44X1962 44X1970, 44X1974 8Gb SFP+ SW Pemindah Optik

IBM 44X1962 44X1970, 44X1974 8Gb SFP+ SW Pemindah Optik

Transceiver IBM 44X1962 ini menyediakan jarak pautan maksimum 150m ke atas gentian berbilang mod OM3 untuk aplikasi sambungan saluran gentian 8Gbps. Ia diprogramkan untuk memastikan berfungsi dengan suis, pelayan dan casis bilah IBM FC SAN, yang menjadikannya setara ideal dengan modul OEM 8Gb SW SFP kos tinggi.

ciri-ciri

  • IBM tulen 44X1962
  • Sehingga 8.5 Gbps Pautan Data Dwiarah
  • Penutup logam, untuk EMI yang lebih rendah
  • Pemantauan Diagnostik Digital Terbina dalam (DDM)
  • Bekalan kuasa 3.3V tunggal

Spesifikasi

  • Faktor Bentuk: SFP+
  • Kadar Data Maks: 8.5Gbps
  • Panjang gelombang: 850nm
  • Jarak Kabel Maks: 150m @ 8.5Gbps
  • Penyambung: LC dupleks
  • Komponen Optik: VCSEL 850nm
  • Media: MMF
  • Sokongan DOM: Ya
  • Kuasa TX: -6~-1dBm
  • Sensitiviti Penerima: <-11.1dBm
  • Julat Suhu Komersial: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)
  • Protokol: Patuh MSA

 

44X1962 ini adalah 100% produk IBM tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti IBM anda. Dan IBM 44X1962 44X1970, 44X1974 8Gb SFP+ SW Pemindah Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan