RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Intel FTLX1471D3BCV-I3 Kadar Dwi 10GBase-LR 1310nm SFP+ Pemancar Optik

  • Jenama: Intel
  • Nombor Bahagian: FTLX1471D3BCV-I3
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM288.00

Intel FTLX1471D3BCV-I3 Kadar Dwi 10GBase-LR 1310nm SFP+ Pemancar Optik

Intel FTLX1471D3BCV-I3 Kadar Dwi 10GBase-LR 1310nm SFP+ Pemancar Optik

ciri-ciri

  • Jejak SFP+ boleh pasang panas 
  • Menyokong kadar boleh dipilih 1.25 Gb/s atau 9.95 hingga 10.3 Gb/s kadar bit 
  • Pelesapan kuasa < 1W 
  • mematuhi RoHS-6 (tanpa plumbum) 
  • Julat suhu komersial -5°C hingga 70°C 
  • Bekalan kuasa 3.3V tunggal 
  • Panjang pautan maksimum 10km 
  • Laser DFB 1310nm tidak disejukkan 
  • Penerima mengehadkan antara muka elektrik 
  • Penyambung LC dupleks 
  • Fungsi diagnostik digital terbina dalam

Aplikasi

  • 1000BASE-LX 1G Ethernet 
  • 10GBASE-LR/LW 10G Ethernet

 

FTLX1471D3BCV-I3 ini adalah 100% produk Intel tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Intel anda. Dan Intel FTLX1471D3BCV-I3 Kadar Dwi 10GBase-LR 1310nm SFP+ Pemancar Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan