RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Intel FTLX8571D3BCV-I3 10GBASE-SR 850nm SFP+ Pemancar Optik

  • Jenama: Intel
  • Nombor Bahagian: FTLX8571D3BCV-I3
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM192.00

Intel FTLX8571D3BCV-I3 10GBASE-SR 850nm SFP+ Pemancar Optik

Intel FTLX8571D3BCV-I3 10GBASE-SR 850nm SFP+ Pemancar Optik

Spesifikasi

  • Faktor Bentuk: SFP+
  • TX Panjang Gelombang: 850nm
  • Jangkauan: 300m
  • Jenis Kabel: MMF
  • Kategori Kadar: 10GBase
  • Jenis Antaramuka: SR
  • DDM: Ya
  • Jenis Penyambung: Dwi-LC
  • Suhu: Komersil
  • Belanjawan Kuasa: 5.1dB
  • Kuasa TX Min/Maks: -6.00 hingga -1.00
  • Kuasa RX Min/Maks: -11.1 hingga -1.00

 

FTLX8571D3BCV-I3 ini adalah 100% produk Intel tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Intel anda. Dan Intel FTLX8571D3BCV-I3 10GBASE-SR 850nm SFP+ Pemancar Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan