RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Juniper QSFP28 100GBase-SR4 Optik untuk penghantaran sehingga 100m ke atas MMF selari, 740-061405

  • Jenama: Juniper
  • Nombor Bahagian: JNP-QSFP-100G-SR4
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM2,160.00

JNP-QSFP-100G-SR4 - Optik Juniper QSFP28 100GBase-SR4 tulen untuk penghantaran sehingga 100m ke atas MMF selari, 740-061405
Spesifikasi
  • Nombor Produk: JNP-QSFP-100G-SR4
  • Nama Produk: QSFP28 100GBase-SR4 Optik untuk penghantaran sehingga 100m ke atas MMF selari
  • Nombor Bahagian: 740-061405
  • Kelajuan: 100 Gigabit Ethernet
  • Jenis Pemancar: QSFP28
  • Jenis Produk: Pemancar Optik
  • Penyambung: MPO-12
  • Pemantauan Tersedia: Ya
  • Pemantauan Optik Digital: Ya
  • Standard: 100GBASE-SR4
  • Pematuhan piawai (Ethernet/OTN Standard, contohnya 100GBASE-LR4): IEEE 802.3bm
  • Kadar isyarat, setiap lorong: 25.78125 GBd +/- 100 ppm
  • Panjang gelombang pemancar (julat): 840 nm hingga 860 nm
  • Kuasa keluaran pemancar, setiap lorong (minimum): –8.4 dBm
  • Kuasa keluaran pemancar, setiap lorong (maksimum): 2.4 dBm
  • Kuasa input penerima, setiap lorong (minimum): –10.3 dBm
  • Kuasa input penerima, setiap lorong (maksimum): 2.4 dBm
  • Jenis kabel: MMF
  • Saiz teras/pelapisan: 50/125 µm
  • Jarak: 70 m pada OM3, 100 m pada OM4
  • Suhu Operasi (julat): 0° C hingga 70° C
  • Suhu penyimpanan: –40° C hingga 85° C

Untuk spesifikasi lanjut Juniper JNP-QSFP-100G-SR4 ini, sila lawati tapak web Juniper di bawah.
https://apps.juniper.net/hct/model/?component=JNP-QSFP-100G-SR4

 

JNP-QSFP-100G-SR4 ini adalah 100% produk Juniper tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Juniper anda. Dan Juniper QSFP28 100GBase-SR4 Optik untuk penghantaran sehingga 100m ke atas MMF selari, 740-061405 adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan