RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Hisense

LTE3468L-BHG

Transceiver SFP Hisense LTE3468L-BHG+ ini menyediakan daya pemprosesan 2.4Gbs/1.2Gbs-B+ sehingga 20km melalui gentian mod tunggal (SMF) pada panjang gelombang 1310nmTx/1490nmRx menggunakan penyambung SC. Transceiver hot swappable yang mudah dipasang ..

RM201.60

LTF1303-BH

Transceiver LTF1303-BH+ SFP+ bertujuan untuk perkhidmatan jangkauan 1.4km daripada 2.0Gb/s hingga 10.5Gb/s 1310nm mod tunggal peralatan komunikasi berkelajuan tinggi. Ia ditawarkan dalam julat suhu komersial dan industri. Mereka mematuhi IEEE802.3ae-..

RM57.60

LTD1311-BC

Transceiver dupleks LTD1311-BC+ SFP SONET/SDH LC bertujuan untuk perkhidmatan jangkauan 15km dalam peralatan telekomunikasi berkelajuan tinggi mod tunggal 155Mb/s 1310nm. Ia memenuhi keperluan Telcordia SONET OC-3/IR-1 dan ITU-T G.957 SDH STM-1/S-1.1..

RM96.00

LTE4302M-BC

Hisense LTE4302M-BC+ SFP adalah berdasarkan spesifikasi IEEE 802.3ah 1000BASE PX-20 untuk komunikasi dua arah melalui gentian tunggal dan menggabungkan Penerima APD mod pecah 1310nm berprestasi tinggi dan pemancar DFB mod CW 1490nm.SpesifikasiJenama:..

RM144.00

LTF1305-BC1

Transceiver Hisense LTF1305-BC1 SFP+ bertujuan untuk bentuk perkhidmatan jangkauan 10km 9.95Gb/s hingga 11.3Gb/s 1310nm mod tunggal peralatan komunikasi berkelajuan tinggi yang memerlukan kos rendah, prestasi luar biasa dan kebolehpercayaan. Ia mengg..

RM153.60

LTX8502-BC

Transceiver Hisense LTX8502-BC+ XFP bertujuan untuk perkhidmatan jangkauan 300m daripada 9.95Gb/s hingga 11.3Gb/s 850nm pelbagai mod peralatan komunikasi berkelajuan tinggi yang memerlukan kos rendah, prestasi luar biasa dan kebolehpercayaan.Spesifik..

RM249.60

LTF7215-BH

Hisense LTF7215-BH+ ialah transceiver optik dupleks EPON ONU 10Gb/s yang direka untuk aplikasi Gentian titik ke berbilang titik (P2MP) ke Rumah (FTTH), Perniagaan atau Kerb (FTTx) kos rendah. Ia menggunakan penerima ADP/TIA pautan bawah mod CW 1577nm..

RM153.60

LTE34D3-SH

Hisense LTE34D3-SH+ EPON OLT PX20+ SFP menyokong kadar data tipikal 1.25 Gbps untuk aplikasi GEPON OLT sehingga 20km jarak penghantaran, ia direka untuk memenuhi keperluan teknikal peralatan Telecom EPON. Produk OLT diletakkan sebagai peranti capaian..

RM86.40

LTD1502-BC

LTD1502-BC+ - Hisense Tulen LTD1502-BC+ 2.5G 1550nm SM 80km SFP Modul Transceiverciri-ciriJenis: SFPTx/Rx Panjang Gelombang: 1550 nm. / 1550 nm.Jenis Media: Gentian Mod Tunggal (SMF)Belanjawan Optik: 26 dBMaks. Jarak: 80 kmKadar Data: 100-2.67GbpsSuh..

RM480.00

LTA1315-PC

Hisense LTA1315-PC+ ialah transceiver penggunaan kuasa rendah QSFP28 dengan prestasi tinggi sehingga 111.8Gb/s telekom berkelajuan tinggi dan komunikasi data sepanjang 10km gentian mod tunggal. Ia mematuhi spesifikasi QSFP28 MSA, IEEE802.3.ba-2010 10..

RM6,960.00

LTF1503-BC

Transceiver Hisense LTF1503-BC+ SFP+ bertujuan untuk perkhidmatan jangkauan 40km daripada 8.5Gb/s hingga 10.5Gb/s 1550nm mod tunggal peralatan komunikasi berkelajuan tinggi yang memerlukan kos rendah, prestasi luar biasa dan kebolehpercayaan. Ia meng..

RM600.00

LTD1308-BC

Hisense LTD1308-BC+ ialah transceiver mod tunggal SFP boleh pasang faktor bentuk kecil berprestasi tinggi untuk aplikasi SONET OC-12 dan SDH STM-4 Intermediate Reach (IR-1) 622Mbps. Ia mematuhi sepenuhnya SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) dan boleh ..

RM48.00

LTF7219-BH

Hisense LTF7219-BH+ ialah transceiver optik dupleks EPON ONU 10Gb/s yang direka untuk aplikasi Gentian titik ke berbilang titik (P2MP) ke Rumah (FTTH), Perniagaan atau Kerb (FTTx) kos rendah. Ia menggunakan penerima ADP/TIA pautan bawah mod CW 1577nm..

RM552.00