RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Mellanox MMA1L10-CR 100GBASE-LR4 QSFP28 1310nm 10km DOM Dupleks LC SMF Modul Pemindah Optik

  • Jenama: Mellanox
  • Nombor Bahagian: MMA1L10-CR
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM7,200.00

Mellanox MMA1L10-CR 100GBASE-LR4 QSFP28 1310nm 10km DOM Dupleks LC SMF Modul Pemindah Optik
NVIDIA MMA1L10-CR Pemindah Optik 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm LR4 sehingga 10km

100GbE QSFP28 LR4 Pemindah Optik

NVIDIA Networking MMA1L10-CR ialah transceiver optik 4-saluran, boleh pasang, QSFP28, direka untuk digunakan dalam pautan 100 GbE dengan jangkauan sehingga 10 km pada gentian mod tunggal.

Transceiver mematuhi piawaian QSFP28 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 dan IEEE 802.3bm CAUI-4.

Modul MMA1L10-CR menukar 4 saluran input data elektrik 25 Gb/s kepada 4 saluran isyarat optik LAN WDM pada 4 panjang gelombang yang berbeza dan kemudian memultiplekskannya kepada satu isyarat penghantaran optik. Sebaliknya, pada bahagian penerima modul menyahmultipleks input LAN WDM optik 100 Gb/s kepada 4 isyarat optik dan kemudian menukarnya kepada 4 isyarat keluaran pembezaan elektrik.

MMA1L10-CR mempunyai penamaan yang boleh dipilih seperti yang dinyatakan dalam QSFP28 MSA. Ini membolehkan transceiver digunakan dalam kedua-dua aplikasi 40 GbE dan 100 GbE.

Fungsi pemantauan diagnostik digital untuk suhu, voltan bekalan dan kuasa optik tersedia melalui antara muka pengurusan dua wayar (I2C), seperti yang ditentukan oleh QSFP28 MSA.

Penyambung optik ialah penyambung LC/UPC dupleks (tidak bersudut) yang dimaksudkan untuk sepasang gentian mod tunggal.

Ujian pengeluaran yang ketat memastikan pengalaman pemasangan, prestasi dan ketahanan terbaik di luar kotak.

Sorotan
  • Faktor bentuk QSFP28 MSA boleh pasang panas
  • IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 dan IEEE 802.3bm mematuhi CAUI-4
  • Jangkauan sehingga 10 km untuk Gentian Mod Tunggal (SMF)
  • Bekalan +3.3 V tunggal, boleh pasang panas
  • Suhu kes pengendalian: 0C hingga 70C
  • Pemancar LAN-WDM berasaskan DFB 4 x 25.78 Gb/s
  • 4 x 25.78 Gb/s antara muka elektrik dihentikan
  • Kelas Kuasa QSFP28 4 (maks 3.5 W)
  • Bekas LC dupleks
  • Boleh pasang panas
  • mematuhi RoHS
  • Fungsi DDM yang mematuhi SFF-8636
  • Aplikasi:
    • 100GBASE-LR4 100G Ethernet
    • 40GBASE-LR4 40G Ethernet
    • Layak untuk digunakan dalam sistem hujung ke hujung NVIDIA Ethernet

Untuk maklumat lanjut mengenai NVIDIA Mellanox MMA1L10-CR ini, sila lawati tapak web NVIDIA:
https://store.nvidia.com/en-us/networking/store/product/MMA1L10-CR/NVIDIAMMA1L10CROpticalTransceiver100GbEQSFP28LCLCLR4/

 

MMA1L10-CR ini adalah 100% produk Mellanox tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Mellanox anda. Dan Mellanox MMA1L10-CR 100GBASE-LR4 QSFP28 1310nm 10km DOM Dupleks LC SMF Modul Pemindah Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan