RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Mellanox MMS1V50-WM 400GBASE-FR4 QSFP-DD PAM4 1310nm 2km DOM Dupleks LC SMF Modul Pemindah Optik

  • Jenama: Mellanox
  • Nombor Bahagian: MMS1V50-WM
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM13,440.00

Mellanox MMS1V50-WM 400GBASE-FR4 QSFP-DD PAM4 1310nm 2km DOM Dupleks LC SMF Modul Pemindah Optik

Mellanox MMS1V50-WM 400GBASE-FR4 QSFP-DD PAM4 1310nm 2km DOM Dupleks LC SMF Modul Pemindah Optik

Modul MMS1V50-WM 400GBASE-FR4 menyokong panjang pautan sehingga 2km SMF dengan penyambung LC dupleks. Ia mematuhi IEEE 802.3bs, Spec 400GBASE-FR4 kumpulan 100G Lambda MSA dan piawaian 400GAUI-8/CEI-56G-VSR-PAM4. Isyarat 400 Gigabit Ethernet dibawa ke atas empat panjang gelombang optik grid CWDM. Multiplexing dan demultiplexing empat panjang gelombang diuruskan dalam peranti.

Spesifikasi

  • Jenama: Mellanox
  • Nombor Bahagian: MMS1V50-WM
  • Faktor Bentuk: QSFP-DD
  • Kadar Data Maks: 400Gbps
  • Panjang gelombang: 1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm
  • Jarak Kabel Maks: 2km
  • Penyambung: Dupleks LC
  • Media: SMF
  • Jenis Pemancar: CWDM EML
  • Jenis Penerima: PIN
  • Kuasa TX: -3.3~3.5dBm
  • Sensitiviti Penerima: < -7.3dBm
  • Belanjawan Kuasa: 4dB
  • Lebihan Penerima: 3.5dBm
  • Penggunaan Kuasa: ≤ 12W
  • Nisbah Kepupusan: 3.5dB
  • DDM/DOM: Disokong
  • Julat Suhu Komersial: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)
  • DSP: TX dan RX
  • FEC hos: Disokong
  • Protokol: QSFP-DD Patuh MSA

 

MMS1V50-WM ini adalah 100% produk Mellanox tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Mellanox anda. Dan Mellanox MMS1V50-WM 400GBASE-FR4 QSFP-DD PAM4 1310nm 2km DOM Dupleks LC SMF Modul Pemindah Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan