RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Cisco QSFP-40G-CSR-S 40GBASE-CSR QSFP Module untuk Dupleks MMF

  • Jenama: Cisco
  • Nombor Bahagian: QSFP-40G-CSR-S
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM3,360.00

Modul QSFP Cisco QSFP-40G-CSR-S 40GBASE-CSR tulen untuk MMF Dupleks
Portfolio Cisco 40GBASE QSFP (Quad Small Form-Factor Pluggable) menawarkan pelanggan pelbagai jenis pilihan sambungan 40 Gigabit Ethernet berketumpatan tinggi dan berkuasa rendah untuk pusat data, rangkaian pengkomputeran berprestasi tinggi, teras perusahaan dan lapisan pengedaran serta pembekal perkhidmatan aplikasi.

Ciri dan faedah modul Cisco QSFP
  • Peranti input/output boleh tukar panas yang dipalamkan ke port Cisco QSFP 40 Gigabit Ethernet
  • Saling beroperasi dengan antara muka 40GBASE yang mematuhi IEEE yang lain jika berkenaan
  • Diperakui dan diuji pada port Cisco QSFP 40G untuk prestasi unggul, kualiti dan kebolehpercayaan
  • Antara muka elektrik berkelajuan tinggi mematuhi piawaian IEEE 802.3ba
  • Faktor bentuk QSFP, antara muka komunikasi 2-wayar I2C dan antara muka elektrik berkelajuan rendah lain yang mematuhi SFF 8436 dan Perjanjian Pelbagai Sumber (MSA) QSFP

Cisco QSFP-40G-CSR-S (Kelas-S)

QSFP-40G-CSR-S ialah transceiver optik boleh pasang dengan antara muka penyambung LC dupleks yang digunakan untuk sambungan menggunakan MultiMode Fiber (MMF). Modul Cisco 40GBASE-CSR menyokong panjang pautan masing-masing 300 dan 400 meter, pada gentian berbilang mod OM3 dan OM4/OM5 yang dioptimumkan laser. Pelanggan mendapat manfaat melalui penggunaan semula infrastruktur MMF dupleks 10 gigabit sedia ada mereka semasa mereka berhijrah ke 40 Gigabit Ethernet, sambil mengekalkan jarak pautan yang disokong yang sama seperti 10G Ethernet. Setiap QSFP-40G-CSR-S beroperasi pada empat panjang gelombang yang berbeza. Setiap satu daripada empat panjang gelombang beroperasi pada 10G berbanding gentian pelbagai mod dupleks sedia ada menggunakan penyambung LC standard. Transceiver Cisco QSFP-40G-CSR-S tidak menyokong FCoE.

Spesifikasi
  • Nombor produk: QSFP-40G-CSR-S
  • Penerangan: Cisco 40GBASE-CSR QSFP Module for Duplex MMF
  • Jenis Produk: 40GBASE-SR, dupleks MMF
  • Jenis Penyambung: LC
  • Panjang gelombang: 850nm
  • Jenis kabel: MMF
  • Jarak kabel:
    • 300m @ OM3
    • 400m @ OM4/OM5
  • Penggunaan kuasa: 3.5W
  • Warna tab tarik: Jingga
  • menghantar kuasa (dBm)
    • Maksimum: +3, setiap lorong
    • Minimum: -7, setiap lorong
  • Terima kuasa (dBm)
    • Maksimum: +3, setiap lorong
    • Minimum: -9, setiap lorong
  • Hantar dan terima panjang gelombang (nm): Empat lorong: 850, 880, 910, 940
  • Julat suhu operasi: Julat suhu komersial: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)
  • Julat suhu penyimpanan: -40 hingga 85°C (-40 hingga 185°F)

Sokongan platform

    Cisco QSFP-40G-CSR-S disokong pada pelbagai peralatan Cisco.

    • Cisco Nexus 9396PX
    • Cisco Nexus 5000 N5K-C56128P
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372TX
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064X
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3132Q-X
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064T
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9272Q
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C31128PQ-10GE
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9464TX
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX
    • Cisco 3850WS-C3850-48XS-E
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064PQ-10GE
    • CISCO Nexus 93180LC-EX
    • Cisco Nexus 7000 N77-F324FQ-25
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9432PQ
    • Cisco NCS-5501
    • Cisco Nexus 7000 N7K-M206FQ-23L
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-E
    • Cisco Nexus 6000 N6K-C6001-64T
    • Cisco Nexus 5000 N5K-C5672UP
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3232C
    • Cisco A9K-MPA-2X40GE
    • Cisco Nexus 6000 N6004-96Q
    • CISCO Nexus 9336C-FX2
    • Cisco Nexus 2000 N2K- 2332TQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9736PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX
    • Cisco Nexus 9300-EX Siri 93180YC-EX
    • Cisco Nexus 3000 N3K-3172PQ
    • Cisco 3850 WS-C3850-48XS-S
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C93120TX
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9332PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9564PX (pautan atas)
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C92160YC-X
    • Cisco Nexus 2000 N2K-C2248PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M12PQ
    • Cisco Nexus 6000 N6K-C6004-M12Q
    • Cisco Nexus 3000 N3K-3172TQ
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3164Q
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9636PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9336PQ
    • Cisco Catalyst C9500-24Y4C
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064-32T
    • Cisco Nexus 7000 N7K-F312FQ-25
    • Cisco Nexus 3000 N3K-C3264Q
    • Cisco Nexus 6000 N6004-B-24Q
    • Cisco C6800-SUP6T-XL
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9464PX
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9564TX (pautan atas)
    • Cisco Nexus 2000 N2K-2348TQ
    • Cisco C6800-SUP6T
    • Cisco C3850-NM-2-40G
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C93120TX
    • Cisco Nexus 6000 N6K-C6001-64P
    • Cisco Nexus 92304QC
    • Cisco 6800 C6824-X-LE-40G
    • Cisco Nexus 2000 N2K-2348UPQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ-E
    • Cisco WS-C3850-48XS-FS
    • Cisco Nexus 5000 N55-M4Q
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX-E
    • Cisco Nexus 5000 N5K-C5672UP
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9332PQ
    • Cisco ASR 9000 A9K-MPA-1X40GE
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M6PQ
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-C9372TX-E
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9432C-S
    • Cisco 6500 C6800-SUP6T
    • Cisco 6800 C6840-X-LE-40G
    • Cisco Nexus 9000 N9K-M12PQ
    • Cisco Nexus 3000 N3K-3132Q
    • Cisco Nexus 9000 N9K-X9536PQ

     

    QSFP-40G-CSR-S ini adalah 100% produk Cisco tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Cisco anda. Dan Cisco QSFP-40G-CSR-S 40GBASE-CSR QSFP Module untuk Dupleks MMF adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

    Tiada ulasan untuk produk ini

    Bagi ulasan
    Nota: HTML tidak diterjemah!
        Buruk           Baik

    Tiada soalan untuk produk ini.

    Tanya soalan
    Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan