RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Cisco SFP-25G-SR-S 25GBASE-SR SFP28 Modul untuk MMF 10-3227-01

  • Jenama: Cisco
  • Nombor Bahagian: SFP-25G-SR-S
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM2,400.00

Modul Cisco SFP-25G-SR-S 25GBASE-SR SFP28 tulen untuk MMF 10-3227-01
Portfolio Cisco 25GBASE SFP28 (Small Form-Factor Pluggable) menawarkan pelanggan pelbagai jenis pilihan sambungan 25 Gigabit Ethernet berketumpatan tinggi dan berkuasa rendah untuk pusat data dan aplikasi rangkaian pengkomputeran berprestasi tinggi. Modul 25G adalah berdasarkan faktor bentuk SFP28.

Ciri dan faedah Modul Cisco 25G
  • Saling beroperasi dengan antara muka 25G yang mematuhi IEEE yang lain jika berkenaan
  • Diperakui dan diuji pada port Cisco SFP28 untuk prestasi unggul, kualiti dan kebolehpercayaan
  • Penyambungan berkelajuan tinggi mematuhi IEEE 802.3by dan IEEE 802.3cc

Cisco SFP-25G-SR-S

Modul Cisco 25GBASE-SR menyokong panjang pautan 70/100m pada OM3/4 MMF.

Modul ini memerlukan RS-FEC pada port hos.

Spesifikasi
  • Nombor Produk: SFP-25G-SR-S
  • Penerangan: Cisco 25GBASE-SR SFP28 Module for MMF
  • Penyambung: Penyambung Dwi LC/PC
  • Jenis Kabel: MMF
  • Panjang gelombang: 850nm
  • Jarak Kabel: 
    • 70m @ OM3
    • 100m @ OM4
    • 100m @ OM5
  • Kuasa Hantar (dBm):
    • Maksimum: +2.4
    • Minimum: -8.4
  • Terima Kuasa (dBm):
    • Maksimum: +2.4
    • Minimum: -10.3
  • Hantar dan Terima Panjang Gelombang (nm): 840 hingga 860
  • Julat suhu operasi: Julat suhu komersial: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)
  • Julat suhu penyimpanan: -40 hingga 85°C (-40 hingga 185°F)
  • Warna Tab Tarik: Beige
  • Penggunaan Kuasa Maks: 1.2W

Sokongan platform
Cisco SFP-25G-SR-S disokong pada pelbagai peralatan Cisco.
  • Cisco N9K-C92348GC-X
  • Cisco N540X-ACC-SYS
  • Cisco NCS-5501-SE
  • Cisco N9K-C93180YC-FX
  • Cisco C9500-48Y4C
  • Cisco N9K-C92160YC-X
  • Cisco N9K-X97160YC-EX
  • Cisco N540-ACC-SYS
  • Cisco NCS-5501
  • Cisco N9K-C93180YC-EX
  • Cisco C9500-24Y4C
  • Cisco N9K-X96136YC-R

 

SFP-25G-SR-S ini adalah 100% produk Cisco tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Cisco anda. Dan Cisco SFP-25G-SR-S 25GBASE-SR SFP28 Modul untuk MMF 10-3227-01 adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan