RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Innolight TR-QQ13E-N00 40Gb/s QSFP+ ER4 1310nm 40km Pemindah Optik

  • Jenama: Innolight
  • Nombor Bahagian: TR-QQ13E-N00
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM4,704.00

Innolight TR-QQ13E-N00 40Gb/s QSFP+ ER4 1310nm 40km Pemindah Optik

Innolight TR-QQ13E-N00 40Gb/s QSFP+ ER4 1310nm 40km Pemindah Optik

Innolight TR-QQ13E-N00 ini ialah modul transceiver yang direka untuk aplikasi komunikasi optik sejauh 40km. Reka bentuk ini mematuhi 40GBASE-ER4 standard IEEE P802.3ba. Modul ini menukar 4 saluran input (ch) data elektrik 10Gb/s kepada 4 isyarat optik CWDM, dan memultiplekskannya ke dalam satu saluran untuk penghantaran optik 40Gb/s. Sebaliknya, pada bahagian penerima, modul secara optik memultipleks input 40Gb/s ke dalam 4 isyarat saluran CWDM, dan menukarkannya kepada data elektrik keluaran 4 saluran. 

Panjang gelombang pusat 4 saluran CWDM ialah 1271, 1291, 1311 dan 1331 nm sebagai ahli grid panjang gelombang CWDM yang ditakrifkan dalam ITU-T G.694.2. Ia mengandungi penyambung LC dupleks untuk antara muka optik dan penyambung 148-pin untuk antara muka elektrik. Untuk meminimumkan serakan optik dalam sistem jarak jauh, gentian mod tunggal (SMF) perlu digunakan dalam modul ini. 

Innolight TR-QQ13E-N00 direka bentuk dengan faktor bentuk, sambungan optik/elektrik dan antara muka diagnostik digital mengikut Perjanjian Pelbagai Sumber (MSA) QSFP+. Ia telah direka bentuk untuk memenuhi keadaan operasi luaran yang paling teruk termasuk suhu, kelembapan dan gangguan EMI. 

ciri-ciri

  • Mematuhi 40G Ethernet IEEE802.3ba dan 40GBASE-ER4 Standard
  • QSFP+ patuh MSA
  • Mematuhi kadar data QDR/DDR Infiniband
  • Kadar data sehingga 11.2Gb/s bagi setiap panjang gelombang
  • 4 lorong CWDM Reka bentuk MUX/DEMUX
  • Penghantaran sehingga 40km pada gentian mod tunggal (SMF)
  • Bajet kehilangan pemasukan pautan 18.5dB
  • Suhu kes pengendalian: 0 hingga 70oC
  • Penggunaan kuasa maksimum 3.5W
  • Penyambung dupleks LC
  • mematuhi RoHS

Aplikasi

  • Pautan Ethernet 40GBASE-ER4
  • Infiniband QDR dan DDR saling bersambung
  • Sambungan Telekom 40G sisi pelanggan

 

TR-QQ13E-N00 ini adalah 100% produk Innolight tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Innolight anda. Dan Innolight TR-QQ13E-N00 40Gb/s QSFP+ ER4 1310nm 40km Pemindah Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan