RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Pemindah Optik, 8 pek 57-1000486-01

  • Jenama: Brocade
  • Nombor Bahagian: XBR-000439
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM69,600.00

Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Pemindah Optik, 8 pek 57-1000486-01

Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Pemindah Optik, 8 pek 57-1000486-01

Modul transceiver Brocade 57-1000486-01 32GBase-LW ini menyokong jarak sehingga 10km ke atas gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1310nm melalui penyambung LC. Sokongan pemantauan optik digital (DOM) juga hadir membolehkan pemantauan masa nyata bagi parameter transceiver gentian optik. Terdapat dua nombor bahagian pesanan: XBR-000438 dan XBR-000439. XBR-000438 mempunyai 1pc 57-1000486-01 manakala XBR-000439 mempunyai 8pcs 57-1000486-01 dalam pakej.

Spesifikasi

  • Nombor Model: 57-1000486-01
  • MPN: XBR-000439
  • Nama Jenama: Brocade
  • Faktor Bentuk: SFP+
  • Kadar Data Maks: 32Gbps
  • Jarak Maks: 10km
  • Panjang gelombang: 1310nm
  • Antara muka: LC Dupleks
  • Jenis Kabel: SMF
  • Sokongan DOM: Ya
  • Julat suhu: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)
  • Piawaian Pematuhan: Patuh MSA

 

XBR-000439 ini adalah 100% produk Brocade tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Brocade anda. Dan Brocade XBR-000439 32G FC LWL 10km SFP+ Pemindah Optik, 8 pek 57-1000486-01 adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan