RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Telesis Bersekutu

AT-SPFX-2

Telesis Bersekutu AT-SPFX/2 2km, 100FX (LC), Modul SFP 1310nmSiri SP Allied Telesis 100Mbps menawarkan standard industri terkini dalam ketersambungan Ethernet Pantas yang fleksibel, dupleks penuh. Antara muka boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ke..

RM336.00

AT-SPFX-2-90

Allied Telesis AT-SPFX/2-90 2 km, 100FX (LC), 1310 nm, Modul Transceiver SFP yang mematuhi TAASiri Allied Telesis SPFX menawarkan piawaian industri terkini dalam penyambungan Fast Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian boleh tukar..

RM384.00

AT-SPFX-15

Allied Telesis AT-SPFX/15 100FX (LC) mod tunggal SFP, 15 km Modul SFPSiri Allied Telesis SPFX menawarkan piawaian industri terkini dalam penyambungan Fast Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian boleh tukar panas ini hanya dipalamk..

RM384.00

AT-SPFX30-I

Allied Telesis AT-SPFX30/I 30 km, 100FX (LC), 1310 nm, I-Temp, Modul Transceiver SFP Mematuhi TAASPFX30/I menawarkan pilihan jarak jauh untuk memanjangkan rangkaian anda sehingga 30 km. Spesifikasi suhu industri 40°C hingga 105°C membolehkan pengguna..

RM576.00

AT-SPFXBD-LC-13

Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 15km, 100FX, BiDi SFP (1310/1550) Modul TransceiverSPFXBD-LC tersedia dalam model 1310Tx/1550Rx atau 1550Tx/1310Rx. Ia menawarkan piawaian industri terkini dalam penyambungan Fast Ethernet yang fleksibel dan dupleks pen..

RM480.00

AT-SPFXBD-LC-15

Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-15 15km, 100FX, BiDi SFP (1550/1310) Modul TransceiverSPFXBD-LC tersedia dalam model 1310Tx/1550Rx atau 1550Tx/1310Rx. Ia menawarkan piawaian industri terkini dalam penyambungan Fast Ethernet yang fleksibel dan dupleks pen..

RM480.00

AT-SPTX-100MB-00

Telesis Bersekutu AT-SPTX/100MB-00 10/100TX (RJ45), SFP, Modul Pemancar SFP 100mAllied Telesis SPTX menawarkan pilihan tembaga untuk memanjangkan rangkaian anda (sehingga 100 meter).Produk BerkenaanSiri MCF3000Untuk mendapatkan maklumat lanjut mengen..

RM672.00

AT-SPTXc

Telesis Bersekutu AT-SPTXc 10/100/1000T SFP, Modul Pemancar SFP RJ-45 (100 m)Siri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ke dalam slot SFP p..

RM576.00

AT-SPTX-90

Allied Telesis AT-SPTX-90 10/100/1000T SFP, RJ-45 (100 m), Modul Transceiver SFP Mematuhi TAASiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ke ..

RM528.00

AT-SPTX-I

Telesis Bersekutu AT-SPTX/I 10/100/1000T SFP, RJ-45 (100 m), Modul Transceiver SFP I-TempSiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ke dala..

RM840.00

AT-SPEX

Telesis Bersekutu AT-SPEX 1000EX SFP, LC, MMF, 1310nm, 2km, Modul Transceiver SFP yang Mematuhi TAASPEX menawarkan pilihan gentian berbilang mod (1310 nm) sepanjang 2 km untuk meluaskan rangkaian anda. SPEX serasi dengan semua rangkaian produk Allied..

RM480.00

AT-SPEX-E

Telesis Bersekutu AT-SPEX/E 1000EX SFP, LC, MMF, 1310nm, 2km, Ext-Temp, Modul Transceiver SFP Mematuhi TAASPEX/E menawarkan pilihan gentian berbilang mod (1310 nm) sepanjang 2 km untuk meluaskan rangkaian anda. SPEX serasi dengan semua rangkaian prod..

RM528.00

AT-SPSX

Allied Telesis AT-SPSX 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550m Modul Pemancar SFPSiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ke dalam slot SFP..

RM384.00

AT-SPSX-90

Telesis Bersekutu AT-SPSX-90 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550m, Modul Transceiver SFP Mematuhi TAASiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipal..

RM384.00

AT-SPSX-I-90

Telesis Bersekutu AT-SPSX/I-90 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550m, I-Temp, Modul Transceiver SFP Mematuhi TAASiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini h..

RM720.00

AT-SPSX-E

Telesis Bersekutu AT-SPSX/E 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550m, Modul Transceiver SFP Suhu TambahanSiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipal..

RM768.00

AT-SPLX10

Allied Telesis AT-SPLX10 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 nm (10 km) Modul Pemancar SFPSiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ke dalam slot SF..

RM792.00

AT-SPLX10a

Telesis Bersekutu AT-SPLX10a 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm (10km), Modul Transceiver SFP Mematuhi TAASiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamk..

RM552.00

AT-SPLX10-I

Telesis Bersekutu AT-SPLX10/I 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm, (10 km), Modul Transceiver SFP I-TempSiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ..

RM864.00

AT-SPLX10-E

Allied Telesis AT-SPLX10/E 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm (10 km), Ext-Temp, Modul Transceiver SFP Mematuhi TAASiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya..

RM1,152.00

AT-SPLX40

Allied Telesis AT-SPLX40 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm, (40 km) Modul Transceiver SFPSiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ke dalam slot..

RM1,296.00

AT-SPLX40-E

Telesis Bersekutu AT-SPLX40/E 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm, (40 km) Modul Transceiver SFP Suhu TambahanSiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipal..

RM2,016.00

AT-SPZX120-I

Telesis Bersekutu AT-SPZX120/I 1000LX SFP, LC, SMF (120km), Modul Transceiver SFP I-TempSiri Allied Telesis SP memberikan sambungan Ethernet dupleks penuh yang fleksibel. Antara muka gentian dan tembaga boleh tukar panas ini hanya dipalamkan ke dalam..

RM3,360.00

AT-SPBD10-13

Allied Telesis AT-SPBD10-13 10 km, 1G, SMF, BiDi, LC (1310Tx/1490Rx) Modul Transceiver SFPSPBD10 boleh didapati dalam model 1310Tx/1490Rx atau 1490Rx/1310Tx. Ia menawarkan standard industri terkini dalam penyambungan Gigabit Ethernet dupleks penuh ya..

RM432.00