RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

OM2 Multimod 1Gb

OM2-LC-LC-D1M

1m (3.3 kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradi..

RM48.00

OM2-LC-LC-D2M

2m (6.6kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Dupleks Multimod LCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisi..

RM48.00

OM2-LC-LC-D3M

3m (9.8 kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Dupleks Multimod UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradi..

RM51.84

OM2-LC-LC-D5M

5m (16.4kaki) 50/125 OM2 LC ke LC UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional..

RM55.68

OM2-LC-LC-D7M

7m (23kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Dupleks Multimod LCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisio..

RM59.52

OM2-LC-LC-D10M

10m (32.8kaki) 50/125 OM2 LC ke LC UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisiona..

RM65.28

OM2-LC-LC-D15M

15m (49.2kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik trad..

RM74.88

OM2-LC-LC-D20M

20m (65.6kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik trad..

RM84.48

OM2-LC-LC-D30M

30m (98.4kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik trad..

RM103.68

OM2-LC-LC-D50M

50m (164kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradi..

RM142.08

OM2-LC-LC-D80M

80m (262.4kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tra..

RM199.68

OM2-LC-LC-D100M

100m (328 kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tra..

RM238.08

OM2-LC-LC-D05M

0.5m (1.6kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik trad..

RM48.00

OM2-LC-ST-D1M

1m (3.3 kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional..

RM48.00

OM2-LC-ST-D2M

2m (6.6kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional ..

RM48.00

OM2-LC-ST-D3M

3m (9.8 kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional..

RM51.84

OM2-LC-ST-D5M

5m (16.4kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional..

RM55.68

OM2-LC-ST-D7M

7m (23kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional d..

RM59.52

OM2-LC-ST-D10M

10m (32.8kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisiona..

RM65.28

OM2-LC-ST-D15M

15m (49.2kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisiona..

RM74.88

OM2-LC-ST-D20M

20m (65.6kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisiona..

RM84.48

OM2-LC-ST-D30M

30m (98.4kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisiona..

RM103.68

OM2-LC-ST-D50M

50m (164kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional..

RM142.08

OM2-LC-ST-D80M

80m (262.4kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradision..

RM199.68