RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Kabel Gentian Optik

OS2-LC-LC-D1M

1m (3.3 kaki) 9/125 OS2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Mod TunggalKabel gentian optik tidak sensitif mod tunggal OS2 lentur 9/125μm kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional da..

RM56.64

OS2-LC-ST-D1M

Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Dupleks 1m (3.3 kaki) 9/125 OS2 LC ke ST SinglemodeKabel gentian optik tidak sensitif mod tunggal OS2 lentur 9/125μm kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisi..

RM56.64

OS2-LC-SC-D1M

1m (3.3 kaki) 9/125 OS2 LC ke Kabel Tampalan Gentian Optik Dupleks Mod Tunggal SCKabel gentian optik tidak sensitif mod tunggal OS2 lentur 9/125μm kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional ..

RM56.64

OS2-ST-ST-D1M

1m (3.3 kaki) 9/125 OS2 ST ke ST Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Dupleks TunggalKabel gentian optik tidak sensitif mod tunggal OS2 lentur 9/125μm kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisiona..

RM56.64

OS2-SC-SC-D1M

1m (3.3 kaki) 9/125 OS2 SC ke SC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks SinglemodKabel gentian optik tidak sensitif mod tunggal OS2 lentur 9/125μm kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional dan ..

RM56.64

OS2-LC-LC-S1M

1m (3.3 kaki) 9/125 OS2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Simplex Mod TunggalKabel gentian optik tidak sensitif mod tunggal OS2 lentur 9/125μm kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional da..

RM28.80

OS2-MPO12-1M

OS2 Singlemode MPO Female to MPO Female Trunk Cable, 12 Fiber, Type B, LSZH, 1m (3.3ft)Kabel batang MPO ini ialah kord tampalan MPO mod tunggal gentian 12 gentian yang telah ditamatkan sebelumnya untuk kabel ruang terhad. Ia mempunyai penyambung wani..

RM96.00

OM3-MPO12-1M

Multimod OM3 MPO ke Kabel Batang MPO, Gentian 12, Perempuan, Jenis B, LSZH, 1m (3.3 kaki)Kabel batang MPO OM3 ini ialah kord tampalan MPO berbilang mod gentian 12 gentian yang telah ditamatkan sebelumnya untuk kabel ruang terhad. Ia menampilkan penya..

RM72.00

OM4-MPO12-1M

Multimod OM4 MPO ke Kabel Batang MPO, Gentian 12, Perempuan, Jenis B, LSZH, 1m (3.3 kaki)Keperluan untuk infrastruktur pusat data semakin meningkat apabila pertumbuhan pesat dalam penggunaan IT di seluruh dunia berterusan. Sebagai pengeluar kabel tam..

RM76.80

OS2-MPO24-1M

OS2 Singlemode MPO-24 Female to MPO-24 Female Trunk Cable, 24 Fiber, LSZH, 1m (3.3ft)Kabel batang MPO-24 ini adalah kord tampalan MPO mod tunggal gentian 24 gentian yang telah ditamatkan sebelumnya untuk kabel ruang terhad. Ia mempunyai penyambung wa..

RM240.00

OM4-MPO24-1M

Multimod OM4 MPO-24 ke Kabel Batang MPO-24, Gentian 24, Perempuan, LSZH, 1m (3.3 kaki)Kabel batang OM4 MPO-24 ini ialah kord tampalan MPO berbilang mod gentian 24 gentian pra-penamat untuk kabel ruang terhad. Ia mempunyai penyambung wanita OM4 MPO-24..

RM216.00

OM1-LC-LC-D1M

1m (3.3 kaki) 62.5/125 OM1 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCDengan penamatan LC ke LC, kabel tampal gentian optik multimod OM1 berkualiti tinggi ini direka khusus untuk aplikasi ethernet pantas, saluran gentian, Infinib..

RM48.00

OM1-LC-ST-D1M

1m (3.3 kaki) 62.5/125 LC OM1 ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikDengan penamatan LC ke ST, kabel tampal gentian optik Multimode Duplex 62.5/125 OM1 berkualiti tinggi ini direka khusus untuk aplikasi ethernet, multimedia atau komu..

RM48.00

OM1-LC-SC-D1M

1m (3.3 kaki) 62.5/125 LC OM1 ke SC UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikDengan penamatan LC ke SC, kabel tampal gentian optik OM1 Duplex Multimode berkualiti tinggi ini direka khusus untuk aplikasi ethernet pantas, saluran gentian, ATM d..

RM48.00

OM1-SC-SC-D1M

1m (3.3 kaki) 62.5/125 OM1 SC ke SC UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikDengan penamatan SC ke SC, kabel patch gentian optik Multimode Duplex 62.5/125 OM1 berkualiti tinggi ini direka khusus untuk aplikasi ethernet, multimedia atau komun..

RM48.00

OM2-LC-LC-D1M

1m (3.3 kaki) 50/125 OM2 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradi..

RM48.00

OM2-LC-ST-D1M

1m (3.3 kaki) 50/125 OM2 LC ke ST UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional..

RM48.00

OM2-LC-SC-D1M

1m (3.3 kaki) 50/125 OM2 LC ke Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Dupleks Multimod SC UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradi..

RM48.00

OM2-SC-SC-D1M

1m (3.3 kaki) 50/125 OM2 SC ke SC UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM2 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional..

RM48.00

OM3-LC-LC-D1M

1m (3.3kaki) 10Gb 50/125 OM3 LC ke LC Kabel Tampalan Gentian Optik Dupleks Dupleks Multimod UPCKabel Gentian Optik Multimode Duplex OM3 ini sesuai untuk menyambungkan tranceiver 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ dan QSFP+ untuk sambungan rangkaian 10 gig..

RM57.60

OM3-LC-SC-D1M

1m (3.3 kaki) 10Gb 50/125 OM3 LC ke SC UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel Gentian Optik Multimode Duplex OM3 ini sesuai untuk menyambungkan tranceiver 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ dan QSFP+ untuk sambungan rangkaian 10 gigabit. K..

RM57.60

OM3-SC-SC-D1M

1m (3.3 kaki) 10Gb 50/125 OM3 SC ke SC UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikKabel Gentian Optik Multimode Duplex OM3 ini sesuai untuk menyambungkan tranceiver 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ dan QSFP+ untuk sambungan rangkaian 10 gigabit. K..

RM57.60

OM4-LC-LC-D1M

1m (3.3kaki) 40Gb 50/125 OM4 LC ke LC Kabel Tampal Gentian Optik Dupleks Multimod Dupleks UPCKabel gentian optik tidak sensitif 50/125μm OM4 lentur multimode kurang pengecilan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik t..

RM57.60

OM5-LC-LC-D1M

1m (3.3kaki) 100Gb 50/125 OM5 LC ke LC UPC Dupleks Multimod Kabel Tampalan Gentian OptikApabila jumlah trafik di pusat data bertambah, begitu juga keperluan untuk peranti generasi seterusnya dan kabel gentian untuk menyokong lebar jalur yang lebih ti..

RM57.60