RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Lebih Banyak Jenama

MFELX1

Linksys MFELX1 100Base-LX SMF 1310nm 15km Modul Pemancar SFPTransceiver Cisco Linksys MFELX1 SFP menyokong panjang pautan sehingga 15km ke atas gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1310nm melalui penyambung LC. Menampilkan pengguna..

RM120.00

MFEFX1

Linksys MFEFX1 100Base-FX MMF 1310nm 2km Modul Pemancar SFPTransceiver Cisco Linksys MFEFX1 SFP ini menyokong sehingga 2km panjang pautan melalui gentian berbilang mod (MMF) menggunakan panjang gelombang 1310nm melalui penyambung LC. Menampilkan peng..

RM120.00

MGBLH1

Linksys MGBLH1 1000BASE-LH SFP transceiver untuk gentian mod tunggal, panjang gelombang 1310 nm, menyokong sehingga 40 kmTransceiver Cisco Linksys MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) atau mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) ialah modul yan..

RM192.00

MGBLX1

Linksys MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver untuk gentian mod tunggal, panjang gelombang 1310 nm, menyokong sehingga 10 kmTransceiver Cisco Linksys MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) atau mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) ialah modul yan..

RM144.00

MGBSX1

Linksys MGSBX1 1000BASE-SX SFP transceiver untuk gentian berbilang mod, panjang gelombang 850 nm, menyokong sehingga 500 mTransceiver Cisco Linksys MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) atau mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) ialah modul ya..

RM96.00

MGBT1

Transceiver Linksys MGBT1 1000BASE-T SFP untuk dawai tembaga Kategori 5, menyokong sehingga 100 mTransceiver Cisco MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) atau mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) ialah modul yang mudah dipasang yang menyediaka..

RM192.00

LACXGLR

Linksys LACXGLR 10GBASE-LR SFP+ Transceiver untuk PerniagaanPerniagaan sedang mencari cara kos efektif untuk mengembangkan dan menghubungkan rangkaian mereka apabila organisasi mereka berkembang. Sambungan Ethernet biasa menggunakan RJ45 menjadi tida..

RM600.00

LACXGSR

Linksys LACXGSR 10GBASE-SR SFP+ Transceiver untuk PerniagaanPerniagaan sedang mencari cara kos efektif untuk mengembangkan dan menghubungkan rangkaian mereka apabila organisasi mereka berkembang. Sambungan Ethernet biasa menggunakan RJ45 menjadi tida..

RM360.00

LACGLX

Linksys LACGLX 1000BASE-LX SFP Transceiver untuk PerniagaanPerniagaan sedang mencari cara kos efektif untuk mengembangkan dan menghubungkan rangkaian mereka apabila organisasi mereka berkembang. Sambungan Ethernet biasa menggunakan RJ45 menjadi tidak..

RM312.00

LACGSX

Linksys LACGSX 1000Base-SX SFP Transceiver untuk PerniagaanPerniagaan sedang mencari cara kos efektif untuk mengembangkan dan menghubungkan rangkaian mereka apabila organisasi mereka berkembang. Sambungan Ethernet biasa menggunakan RJ45 menjadi tidak..

RM240.00

1AB187280029

Transceiver SFP Alcatel-Lucent 1AB187280029 ini menyediakan daya pemprosesan 1000Base-LX sehingga 15km melalui gentian mod tunggal (SMF) pada panjang gelombang 1310nm menggunakan penyambung LC. Ia juga mampu menahan persekitaran lasak dan boleh berop..

RM216.00

3FE25776AA

Alcatel-Lucent 3FE25776AA ini ialah SFP (Small Form factor Pluggable) Transceiver, beroperasi melalui kabel optik Double Fiber Single-Mod Fiber (SMF). Ia mempunyai bajet optik terjamin minimum sebanyak 24 dB, dengan dalam kebanyakan kes cukup untuk m..

RM249.60

1AB187280065

Transceiver SFP Alcatel-Lucent 1AB187280065 ini menyediakan daya pemprosesan 3GBase-LX sehingga 15km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1310nm melalui penyambung LC. Ia boleh beroperasi pada suhu antara -40 dan 85C. Trans..

RM105.60

1AB390930004

Transceiver Alcatel-Lucent 1AB390930004 SFP+ ini menyediakan daya pemprosesan 10GBase-SR sehingga 300m melalui gentian berbilang mod (MMF) menggunakan panjang gelombang 850nm melalui penyambung LC. Transceiver hot swappable yang mudah dipasang ini te..

RM288.00

XVR-10062-20

Arista QSFP-40G-XSR4 QSFP+ Optical Transceiver Module ini direka untuk digunakan dalam 40GBASE Ethernet throughput sehingga 400m over multimode fiber (MMF) menggunakan panjang gelombang 850nm melalui penyambung MTP/MPO-12. Transceiver ini mematuhi pi..

RM792.00

XVR-10001-20

Transceiver Arista SFP-10G-SR SFP+ ini menyokong sehingga 400m panjang pautan di atas OM4 MMF (300m di atas OM3 MMF) melalui penyambung dupleks LC. Pemantauan diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar, seperti yang dinyatakan da..

RM249.60

XVR-10003-20

Transceiver Arista SFP-10G-LR SFP+ ini menyokong sehingga 10km panjang pautan ke atas gentian SMF dupleks LC. Pemantauan diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar, seperti yang dinyatakan dalam SFF-8472. Setiap modul transceiver..

RM624.00

AFBR-79EADZ

Pemancar Avago AFBR-79EADZ QSFP+ ini menggunakan 12 Gentian MTP/MPO penyambung Lelaki, mencapai pautan sehingga 150m di atas OM4 MMF (100m di atas OM3). Transceiver ini mematuhi QSFP+ MSA, IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 dan pecahan kepada standard 4x10GBAS..

RM1,128.00

AFBR-79EBPZ

Avago AFBR-79EBPZ ialah Pemancar QSFP+ Empat Saluran, Boleh Dipasang, Dupleks LC, Gentian Optik untuk 40 Aplikasi Ethernet Gigabit. Transceiver ini ialah modul prestasi tinggi untuk komunikasi data dupleks jarak dekat dan aplikasi sambung. Ia menyepa..

RM2,040.00

AFCT-57J5ATPZ-NK

Transceiver optik AFCT-57J5ATPZ menyokong pautan bersiri berkelajuan tinggi melalui gentian optik mod tunggal pada kadar isyarat sehingga 3.072 Gb/s. Mematuhi spesifikasi mekanikal dan elektrikal Perjanjian Berbilang Sumber (MSA) Small Form Pluggable..

RM249.60

HFBR-5710LP

Transceiver optik HFBR-5710LP mematuhi spesifikasi yang ditetapkan dalam kedua-dua IEEE802.3 (1000BASE-SX) dan Perjanjian Pelbagai Sumber (MSA) Small Form-Factor Pluggable (SFP). Aplikasi utamanya ialah menservis pautan Gigabit Ethernet antara perala..

RM144.00

AFBR-57M5APZ

Transceiver optik Avago AFBR-57M5APZ menyokong pautan bersiri berkelajuan tinggi melalui gentian optik berbilang mod pada kadar isyarat sehingga 2.125 Gb/s. Mematuhi spesifikasi mekanikal dan elektrikal Perjanjian Berbilang Sumber (MSA) Small Form Pl..

RM264.00

ABCU-5710RZ

Transceiver elektrik Avago ABCU-5710RZ menawarkan daya pemprosesan dupleks penuh sebanyak 1000 Mbps dengan mengangkut data melalui kabel kategori 5 pasangan terpiuh terlindung dan tidak terlindung dengan isyarat PAM (Pulse Amplitude Modulation) 5 per..

RM192.00

ABCU-5740RZ

Transceiver elektrik AVAGO ABCU-5740RZ daripada Avago Technologies menawarkan daya pemprosesan dupleks penuh 1000Mbps dengan mengangkut data melalui kabel pasangan terpiuh terlindung dan tidak terlindung kategori 5 dengan isyarat PAM (Pulse Amplitude..

RM288.00