RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Alcatel-Lucent

1AB187280029

Transceiver SFP Alcatel-Lucent 1AB187280029 ini menyediakan daya pemprosesan 1000Base-LX sehingga 15km melalui gentian mod tunggal (SMF) pada panjang gelombang 1310nm menggunakan penyambung LC. Ia juga mampu menahan persekitaran lasak dan boleh berop..

RM216.00

3FE25776AA

Alcatel-Lucent 3FE25776AA ini ialah SFP (Small Form factor Pluggable) Transceiver, beroperasi melalui kabel optik Double Fiber Single-Mod Fiber (SMF). Ia mempunyai bajet optik terjamin minimum sebanyak 24 dB, dengan dalam kebanyakan kes cukup untuk m..

RM249.60

1AB187280065

Transceiver SFP Alcatel-Lucent 1AB187280065 ini menyediakan daya pemprosesan 3GBase-LX sehingga 15km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1310nm melalui penyambung LC. Ia boleh beroperasi pada suhu antara -40 dan 85C. Trans..

RM105.60

1AB390930004

Transceiver Alcatel-Lucent 1AB390930004 SFP+ ini menyediakan daya pemprosesan 10GBase-SR sehingga 300m melalui gentian berbilang mod (MMF) menggunakan panjang gelombang 850nm melalui penyambung LC. Transceiver hot swappable yang mudah dipasang ini te..

RM288.00

3HE05894AA

Alcatel-Lucent 3HE05894AA SFP+ 10GE ZR LC Transceiver ModulTransceiver Alcatel-Lucent 3HE05894AA SFP+ ini menyediakan daya pemprosesan 10GBase-ZR sehingga 80km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1550nm melalui penyambung ..

RM2,400.00

3HE05036AA

Alcatel-Lucent 3HE05036AA SFP+ 10GE ER LC Transceiver ModulTransceiver Alcatel-Lucent 3HE05036AA SFP+ ini menyediakan daya pemprosesan 10GBase-ER sehingga 40km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1550nm melalui penyambung ..

RM960.00

3HE04823AA

Alcatel-Lucent 3HE04823AA SFP+ 10GE LR LC Transceiver ModulTransceiver Alcatel-Lucent 3HE04823AA SFP+ ini menyokong panjang pautan sehingga 10km ke atas gentian SMF dupleks LC. Transceiver ini mematuhi piawaian SFF-8431, SFF-8432 dan IEEE 802.3ae. Pe..

RM480.00

3HE04824AA

Alcatel-Lucent 3HE04824AA SFP+ 10GE SR LC Transceiver ModulTransceiver Alcatel-Lucent 3HE04824AA SFP+ ini menyokong sehingga 400m panjang pautan di atas OM4 MMF (300m di atas OM3 MMF) melalui penyambung dupleks LC. Transceiver ini mematuhi piawaian S..

RM408.00

3HE00028CA

Alcatel-Lucent 3HE00028CA SFP-GIGE-LX-LC ROHS 6/6 DDM Pemindah OptikTransceiver SFP Alcatel-Lucent 3HE00028CA ini menyediakan daya pemprosesan 1000Base-LX sehingga 10km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1310nm melalui pe..

RM240.00

3HE00027CA

Alcatel-Lucent 3HE00027CA 1000BASE-SX Modul Pemancar SFPTransceiver Alcatel-Lucent 3HE00027CA SFP ini menyediakan daya pemprosesan 1000Base-SX sehingga 550m melalui gentian berbilang mod (MMF) menggunakan panjang gelombang 850nm melalui penyambung LC..

RM240.00

3HE00062CB

Alcatel-Lucent 3HE00062CB 1000BASE-TX Modul Pemancar SFPModul transceiver SFP Tembaga Alcatel-Lucent 3HE00062CB ini menyediakan daya pemprosesan 1000Base-TX sehingga 100m di atas Kabel Pasangan Berpintal Cooper. Modul SFP beroperasi dalam julat suhu ..

RM456.00

1AB373120002

Alcatel-Lucent 1AB373120002 OC-3/STM-1 ULH SFP Modul TransceiverTransceiver SFP Alcatel-Lucent 1AB373120002 ini menyediakan daya pemprosesan 1000Base-CWDM sehingga 150km melalui gentian mod tunggal (SMF) pada panjang gelombang 1510nm menggunakan peny..

RM168.00

1AB196360006

Alcatel-Lucent 1AB196360006 622M OC-12/STM-4 LR LC; 40 Km; Transceiver SFP 1310 nmSpesifikasiPengilang: Alcatel-LucentNombor Bahagian: 1AB196360006Faktor Bentuk: SFPAntara Muka Port: 1 x 622MBase LCButiran Antara Muka: 622MBase OC-12/STM-4 LRKadar Da..

RM480.00

1AB196360005

Alcatel-Lucent 1AB196360005 622M OC-12/STM-4 IR LC; 15 Km; Transceiver SFP 1310 nmSpesifikasiPengilang: Alcatel-LucentNombor Bahagian: 1AB196360005Faktor Bentuk: SFPPenyambung: LCButiran Antara Muka: 622MBase OC-12/STM-4 IRKadar Data: 622 MbpsPanjang..

RM360.00

1AB196360004

Alcatel-Lucent 1AB196360004 622MBase OC-12/STM-4 IR LC, 15 Km, 1310 nm SFP transceiverSpesifikasiPengilang: Alcatel-LucentNombor Bahagian: 1AB196360004Faktor Bentuk: SFPPenyambung: LCButiran Antara Muka: 622MBase OC-12/STM-4 IRKadar Data: 622 MbpsPan..

RM288.00

1AB196370009

Alcatel-Lucent 1AB196370009 2.488Gbps OC-48/STM-16/2.5G SONET LR2 SMF 80km 1550nm LC Penyambung SFPSpesifikasiPengilang: Alcatel-LucentNombor Bahagian: 1AB196370009Faktor Bentuk: SFPPenyambung: LCButiran Antara Muka: 2.5GBase OC-48/STM-16/2.5G SONET ..

RM816.00

1AB416150001

Alcatel-Lucent 1AB416150001 9.8304G 1.4KM I-temp S1:1 Modul Optik1AB416150001 ini ialah modul optik 1.4KM SFP+ mod tunggal 10G yang dihasilkan oleh Alcatel-Lucent. Ia digunakan terutamanya dalam suis Alcatel-Lucent, stesen pangkalan, pelayan dan pera..

RM120.00

3FE25774AA01

Alcatel-Lucent 3FE25774AA 1000Base LX LC, 10 Km, 1310nm SFP transceiverSpesifikasiPengilang: Alcatel-LucentNombor Bahagian: 3FE25774AA01Faktor Bentuk: SFPPenyambung: Dupleks LCKelajuan: 1.25GAplikasi Utama: 1000BASE-LXSederhana: Mod tunggalMSA-Standa..

RM144.00

3FE53441BA01

Alcatel-Lucent 3FE53441BA TX-2.5G/RX-1.25G GPON OLT SFP (TX-1490nm/RX-1310nm SMF Kelas C+ 20km SC DDM)Transceiver SFP Alcatel-Lucent 3FE53441BA01 menyediakan daya pemprosesan 2.4Gbs/1.2Gbs-C+ sehingga 20km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunaka..

RM288.00

3FE53441AA

Alcatel-Lucent 3FE53441AA GPON OLT SFP B+ Ctemp Pemindah OptikTransceiver SFP Alcatel-Lucent 3FE53441AA ini menyediakan daya pemprosesan 2.4Gbs/1.2Gbs-B+ sehingga 20km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1490nmTx/1310nmRx ..

RM288.00

1AZ565750001

Alcatel-Lucent 1AZ565750001 Modul Optik Kuprum RJ-45 GiGE TXTransceiver SFP Alcatel-Lucent 1AZ565750001 ini menyokong sehingga 100m panjang pautan melalui sambungan tembaga melalui penyambung RJ-45. Menampilkan penggunaan kuasa yang rendah, transceiv..

RM240.00

1AB375650046

Alcatel-Lucent 1AB375650046 XFP DWDM C-Band Boleh Ditala 10G 80km OC192 WOTRBSVGAATransceiver Alcatel-Lucent XFP ini menyediakan daya pemprosesan 10GBase-DWDM sehingga 80km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1530nm hingga..

RM1,392.00

3HE00035CA

Alcatel-Lucent 3HE00035CA IPUIBDPDAA SFP OC-3/STM-1 IR-1 R6/6 DDM 40/85C Modul Transciever OptikTransceiver SFP Alcatel-Lucent 3HE00035CA ini menyediakan daya pemprosesan 100Base-LX sehingga 10km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang ..

RM432.00

3HE00564CA

Alcatel-Lucent 3HE00564CA IPUIBD7DAA XFP 10GE LR LC 10km ROHS 6/6 0/70C Modul Transciever OptikTransceiver Alcatel-Lucent 3HE00564CA XFP ini menyediakan daya pemprosesan 10GBase-LR sehingga 10km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang g..

RM480.00