RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Huawei CFP-100G-ER4 Pemancar Kelajuan Tinggi, CFP, 100G, Modul Mod Tunggal (jalur 1310nm, 4*25G, 40km, LC stright)

  • Jenama: Huawei
  • Nombor Bahagian: 02310YTE
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM28,800.00

02310YTE - Pemancar Kelajuan Tinggi Huawei CFP-100G-ER4 Tulen, CFP, 100G, Modul Mod Tunggal (jalur 1310nm, 4*25G, 40km, LC lurus)

02310YTE - Pemancar Kelajuan Tinggi Huawei CFP-100G-ER4 Tulen, CFP, 100G, Modul Mod Tunggal (jalur 1310nm, 4*25G, 40km, LC lurus)


Maklumat asas

  • Nama modul: CFP-100G-ER4
  • Nombor Bahagian: 02310YTE
  • Model: CFP-100G-ER4
  • Faktor bentuk: CFP
  • Standard aplikasi: 100GBASE-ER4
  • Jenis penyambung: LC
  • Jenis gentian optik: SMF
  • Suhu bekas kerja [°C(°F)]: 0°C hingga 70°C (32°F hingga 158°F)
  • Kadar penghantaran [bit/s]: 100 Gbit/s
  • Jarak penghantaran sasaran [km]: Gentian mod tunggal: 40 km


Ciri Optik Pemancar

  • Panjang gelombang tengah [nm]: 1295 nm, 1300 nm, 1304 nm, 1309 nm
  • Kuasa optik Tx Maksimum [dBm]: 2.9 dBm
  • Kuasa optik Tx minimum [dBm]: -2.9 dBm
  • Nisbah kepupusan minimum [dB]: 8 dB


Ciri Optik Penerima

  • Kepekaan Rx [dBm]: -21.4 dBm
  • Kuasa beban lampau [dBm]: 4.5 dBm


CATATAN:

Modul optik CFP-100G-ER4 digunakan dalam senario berikut:

  • Apabila jarak penghantaran kurang daripada 10 km, kuasa optik pada hujung penerimaan lebih tinggi daripada 1 dBm. Dalam kes ini, gunakan attenuator optik 10 dB untuk mengurangkan kuasa optik terima.
  • Apabila jarak penghantaran lebih panjang daripada atau sama dengan 10 km dan kurang daripada 25 km, kuasa optik pada hujung penerima adalah lebih tinggi daripada -4 dBm dan lebih rendah daripada atau sama dengan 1 dBm. Dalam kes ini, gunakan atenuator optik 5 dB untuk mengurangkan kuasa optik terima.
  • Apabila jarak penghantaran berada dalam julat 25 km dan 40 km, kuasa optik pada hujung penerima adalah lebih rendah daripada atau sama dengan -4 dBm. Dalam kes ini, tiada attenuator optik diperlukan.

 

02310YTE ini adalah 100% produk Huawei tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Huawei anda. Dan Huawei CFP-100G-ER4 Pemancar Kelajuan Tinggi, CFP, 100G, Modul Mod Tunggal (jalur 1310nm, 4*25G, 40km, LC stright) adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan