RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Pemindah Optik Huawei 02312UJN 100GBase-CWDM4, QSFP28, 100G, Modul SM, 1310nm, 0.5km, LC

  • Jenama: Huawei
  • Nombor Bahagian: 02312UJN
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM1,176.00

Pemindah Optik Huawei 02312UJN 100GBase-CWDM4, QSFP28, 100G, Modul SM, 1310nm, 0.5km, LC

Pemindah Optik Huawei 02312UJN 100GBase-CWDM4, QSFP28, 100G, Modul SM, 1310nm, 0.5km, LC

QSFP-100G-CWDM4-Lite

Maklumat asas

  • Nama modul: QSFP-100G-CWDM4-Lite
  • Nombor Bahagian: 02312UJN
  • Model: QSFP-100G-CWDM4-Lite
  • Faktor bentuk: QSFP28
  • Standard/Jenis aplikasi: 100GBASE-CWDM4
  • Jenis penyambung: LC
  • Jenis gentian optik: SMF
  • Jenis muka akhir ferrule seramik gentian: PC atau UPC
  • Suhu bekas kerja [°C (°F)]: 0°C hingga 70°C (32°F hingga 158°F)
  • Kadar penghantaran [bit/s]: 100Gbit/s
  • Jarak penghantaran sasaran [km]: Gentian mod tunggal (G.652) (dengan diameter 9 μm): 0.5 km

Ciri Optik Pemancar

  • Panjang gelombang tengah [nm]: 1310 nm
  • Kuasa optik Tx Maksimum (AVG) [dBm]: 2.5 dBm
  • Kuasa optik Tx minimum (AVG) [dBm]: -6.5 dBm
  • Nisbah kepupusan minimum [dB]: 3.5 dB

Ciri Optik Penerima

  • Kepekaan Rx (OMA) [dBm]: -9.8 dBm
  • Kuasa beban lampau (AVG) [dBm]: 2.5 dBm

Untuk maklumat lanjut mengenai Huawei 02312UJN ini, sila lawati tapak web Huawei:
https://support.huawei.com/enterprise/en/doc/EDOC1100095397/f1bbe6eb/qsfp-100g-cwdm4-lite

 

02312UJN ini adalah 100% produk Huawei tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Huawei anda. Dan Pemindah Optik Huawei 02312UJN 100GBase-CWDM4, QSFP28, 100G, Modul SM, 1310nm, 0.5km, LC adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan