RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

ZTE 10G 1310nm SM 10km SFP+ Modul LTF1305-BC+ EOLP-1396-10 MTRS-02X13-G

  • Jenama: ZTE
  • Nombor Bahagian: 033030100154
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM153.60

033030100154 - ZTE tulen 10G 1310nm SM 10km SFP+ Modul LTF1305-BC+ EOLP-1396-10 MTRS-02X13-G
ZTE 033030100154 ialah modul berprestasi tinggi, kos efektif, yang menyokong kadar data sehingga 10.3125Gbps, dan jarak penghantaran sehingga 10km melalui gentian mod tunggal. Transceiver terdiri daripada dua bahagian: Bahagian pemancar menggabungkan 1310nm DFB TOSA dan pemacu laser. Bahagian penerima terdiri daripada fotodiod PIN yang disepadukan dengan penguat transimpedans (TIA) dan penguat mengehad (LA). Modul boleh pasang panas ke dalam penyambung 20-pin. Antara muka elektrik berkelajuan tinggi adalah berdasarkan logik voltan rendah, dengan galangan pembezaan 100 Ohms nominal dan AC digabungkan dalam modul. 

Output optik boleh dilumpuhkan oleh input peringkat tinggi logik LVTTL TX_DIS. Kerosakan Hantar (Tx_Fault) disediakan untuk menunjukkan bahawa pemancar modul telah mengesan keadaan kerosakan yang berkaitan dengan operasi atau keselamatan laser. Output kehilangan isyarat (RX_LOS) disediakan untuk menunjukkan kehilangan isyarat optik input penerima. EEPROM bersiri dalam transceiver membolehkan pengguna mengakses data pemantauan dan konfigurasi transceiver melalui Antara Muka Pengurusan SFP 2 wayar. seperti yang dinyatakan dalam SFF-8472.

ciri-ciri
  • Jarak penghantaran sehingga 10km ke atas SMF
  • Sokong kadar data sehingga 10.3125Gbps
  • Penerima DFB dan PIN 1310nm
  • Antara muka elektrik SFI
  • Antara muka 2-wayar untuk pemantauan Diagnostik Digital bersepadu
  • Pakej SFP MSA dengan penyambung LC dupleks
  • Boleh pasang panas
  • EMI yang sangat rendah dan perlindungan ESD yang sangat baik
  • Bekalan kuasa +3.3V
  • Penggunaan kuasa kurang daripada 1W
  • Suhu kes pengendalian: 0~+70°C

Aplikasi
  • Rangkaian kawasan storan berkelajuan tinggi
  • Cluster komputer sambung silang
  • Paip data berkelajuan tinggi tersuai
  • Aplikasi pengulang optik LTE

Pematuhan
  • Mematuhi IEEE 802.3ae-2002
  • Mematuhi MSA SFF-8472
  • Mematuhi MSA SFF-8431
  • Mematuhi MSA SFF-8432

Spesifikasi
  • Nombor Bahagian: 033030100154
  • MPN: LTF1305-BC+, EOLP-1396-10, MTRS-02X13-G
  • Pek: SFP+
  • Kadar: 10G
  • Tx: 1310nm DFB
  • Pout: -8.2 ~ +0.5dBm
  • Rx: PIN
  • Psens: <-14.4dBm
  • Jangkauan: 10km
  • Suhu Operasi: 0~70 ℃

 

033030100154 ini adalah 100% produk ZTE tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti ZTE anda. Dan ZTE 10G 1310nm SM 10km SFP+ Modul LTF1305-BC+ EOLP-1396-10 MTRS-02X13-G adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan