RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

ZTE 2.125G hingga 6.144G 1310nm SM 10km I-temp SFP+ RTXM228-614 SPP-8F-LR-IDFF-ZT1 MTRS-6E31-02

  • Jenama: ZTE
  • Nombor Bahagian: 033030100356
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM120.00

033030100356 - ZTE 2.125G tulen hingga 6.144G 1310nm SM 10km I-temp SFP+ RTXM228-614 SPP-8F-LR-IDFF-ZT1 MTRS-6E31-02

033030100356 - ZTE 2.125G tulen hingga 6.144G 1310nm SM 10km I-temp SFP+ RTXM228-614 SPP-8F-LR-IDFF-ZT1 MTRS-6E31-02

ciri-ciri

  • Sokong aplikasi CPRI sehingga 6.144G
  • Transmisi sehingga 10km pada SMF
  • Laser DFB 1310nm dengan pengasing dan penerima PIN
  • Antara muka elektrik berkelajuan tinggi SFI
  • Antara muka 2-wayar dengan pemantauan Diagnostik Digital bersepadu
  • Pakej SFP+ MSA dengan penyambung LC dupleks
  • Bekalan kuasa +3.3V tunggal
  • Penggunaan kuasa kurang daripada 1 W
  • Suhu kes pengendalian: -40~+85°C

Spesifikasi

  • Nombor Bahagian: 033030100356
  • MPN: RTXM228-614, SPP-8F-LR-IDFF-ZT1, MTRS-6E31-02
  • Faktor Bentuk: SFP+
  • Kadar Data Maks: 2.125G hingga 6.144G
  • Pemancar: DFB
  • Penerima: PIN
  • Panjang gelombang: 1310nm
  • Jangkauan: 10km
  • DDM/DOM: Ya
  • Julat Suhu: Suhu industri -40 hingga +85°C

 

033030100356 ini adalah 100% produk ZTE tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti ZTE anda. Dan ZTE 2.125G hingga 6.144G 1310nm SM 10km I-temp SFP+ RTXM228-614 SPP-8F-LR-IDFF-ZT1 MTRS-6E31-02 adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan