RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Alcatel-Lucent 1AB196360005 622M OC-12/STM-4 IR LC; 15 Km; Transceiver SFP 1310 nm

  • Jenama: Alcatel-Lucent
  • Nombor Bahagian: 1AB196360005
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM360.00

Alcatel-Lucent 1AB196360005 622M OC-12/STM-4 IR LC; 15 Km; Transceiver SFP 1310 nm

Alcatel-Lucent 1AB196360005 622M OC-12/STM-4 IR LC; 15 Km; Transceiver SFP 1310 nm

Spesifikasi

  • Pengilang: Alcatel-Lucent
  • Nombor Bahagian: 1AB196360005
  • Faktor Bentuk: SFP
  • Penyambung: LC
  • Butiran Antara Muka: 622MBase OC-12/STM-4 IR
  • Kadar Data: 622 Mbps
  • Panjang Gelombang: 1310 nm
  • Jarak: 15 Km (9.3 batu)
  • Julat Suhu: Perindustrian -40°C hingga 85°C
  • Diagnostik Digital: Ya
  • Sambungan: Gentian mod Tunggal (SMF)
  • Boleh Tukar Panas: Ya
  • Dimensi: 0.50" x 0.50" x 2.25"

 

1AB196360005 ini adalah 100% produk Alcatel-Lucent tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Alcatel-Lucent anda. Dan Alcatel-Lucent 1AB196360005 622M OC-12/STM-4 IR LC; 15 Km; Transceiver SFP 1310 nm adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan