RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

IBM 45W2283 45W2060 8G 25km ELW SFP+ Pemancar Optik

  • Jenama: IBM
  • Nombor Bahagian: 45W2283
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM2,568.00

IBM 45W2283 45W2060 8G 25km ELW SFP+ Pemancar Optik
Transceiver IBM 45W2283 ini menyediakan jarak pautan maksimum 25km melalui kabel gentian optik mod tunggal. Ia direka untuk aplikasi sambungan saluran gentian 8Gbps. Ia diprogramkan untuk memastikan berfungsi dengan suis, pelayan dan casis bilah IBM FC SAN.

ciri-ciri
  • IBM 45W2283 tulen
  • Sehingga 8.5 Gbps Pautan Data Dwiarah
  • Penutup logam, untuk EMI yang lebih rendah
  • Pemantauan Diagnostik Digital Terbina dalam (DDM)
  • Bekalan kuasa 3.3V tunggal

Spesifikasi
  • Pengilang: IBM
  • Nombor Bahagian: 45W2283, 45W2060
  • Faktor Bentuk: SFP+
  • Kadar Data Maks: 8.5Gbps
  • Panjang gelombang: 1310nm
  • Jarak Kabel Maks: 10km
  • Penyambung: LC dupleks
  • Komponen Optik: DFB 1310nm
  • Media: SMF
  • Sokongan DOM: Ya
  • Kuasa TX: -8~0dBm
  • Sensitiviti Penerima: <-15dBm
  • Julat Suhu Komersial: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)
  • Protokol: Patuh MSA

 

45W2283 ini adalah 100% produk IBM tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti IBM anda. Dan IBM 45W2283 45W2060 8G 25km ELW SFP+ Pemancar Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan