RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Nokia 474901A.101 AOSC SFP28 1310nm 2km SM Modul MTRA-3E11A

  • Jenama: Nokia
  • Nombor Bahagian: 474901A-101
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM240.00

Nokia 474901A.101 AOSC SFP28 1310nm 2km SM Modul MTRA-3E11A

Nokia 474901A.101 AOSC SFP28 1310nm 2km SM Modul MTRA-3E11A

Spesifikasi

  • Jenama: Nokia
  • Nombor Bahagian: 474901A.101, MTRA-3E11A
  • Keluarga Produk: Pemancar Optik
  • Jenis: SFP28
  • Kelajuan Data: 25Gbps
  • Jangkauan: 2km
  • Media: SMF
  • Panjang gelombang: 1310nm

 

474901A-101 ini adalah 100% produk Nokia tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Nokia anda. Dan Nokia 474901A.101 AOSC SFP28 1310nm 2km SM Modul MTRA-3E11A adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan