RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

IBM 49Y4218 49Y4219 10Gb SFP+ SR Pemindah Optik

  • Jenama: IBM
  • Nombor Bahagian: 49Y4218
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM412.80

IBM 49Y4218 49Y4219 10Gb SFP+ SR Pemindah Optik
Transceiver IBM 49Y4218 SFP+ menyokong sehingga 400m panjang pautan ke atas OM4 MMF (300m ke atas OM3 MMF) melalui penyambung dupleks LC. Transceiver ini mematuhi piawaian SFF-8431, SFF-8432 dan IEEE 802.3ae. Pemantauan diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar, seperti yang dinyatakan dalam SFF-8472. Menampilkan penggunaan kuasa yang rendah, kelajuan tinggi, transceiver 10G SFP+ ini sesuai untuk pusat data, almari pendawaian perusahaan, aplikasi pengangkutan pembekal perkhidmatan, Unit Radio & Baseband, dsb.

Spesifikasi
  • Nombor Bahagian IBM: 49Y4218
  • Faktor Bentuk: SFP+
  • Kadar Data Maks: 10.3125Gbps
  • Panjang gelombang: 850nm
  • Jarak Kabel Maks: 300m@OM3/400m@OM4
  • Penyambung: Dupleks LC
  • Media: MMF
  • Jenis Pemancar: VCSEL
  • Jenis Penerima: PIN
  • Kuasa TX: -7.3~-1dBm
  • Sensitiviti Penerima: < -11.1dBm
  • Belanjawan Kuasa: 3.8dB
  • Lebihan Penerima: 0.5dBm
  • Penggunaan Kuasa Biasa: ≤0.6W
  • Nisbah Kepupusan: >3dB
  • DDM/DOM: Disokong
  • Julat Suhu Komersial: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)

 

49Y4218 ini adalah 100% produk IBM tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti IBM anda. Dan IBM 49Y4218 49Y4219 10Gb SFP+ SR Pemindah Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan