RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

HPE AJ716A 8Gb Gelombang Pendek siri B FC SFP+ Pemancar, 468507-001, AJ716-63001

  • Jenama: HPE
  • Nombor Bahagian: AJ716A
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM220.80

HPE AJ716A 8Gb Gelombang Pendek siri B FC SFP+ Pemancar, 468507-001, AJ716-63001
Spesifikasi
  • Faktor Bentuk: SFP+
  • Kadar Data Maks: 8.5Gbps
  • Panjang gelombang: 850nm
  • Jarak Kabel: 150m @ 8.5Gbps
  • Penyambung: LC dupleks
  • Komponen Optik: VCSEL 850nm
  • Media: MMF
  • Sokongan DOM: Ya
  • Kuasa TX: -6~-1dBm
  • Sensitiviti Penerima: <-11.1dBm
  • Julat Suhu Komersial: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)
  • Protokol: Patuh MSA
Keserasian
  • BladeSystem saling bersambung
  • Suis Brocade 8GB San untuk suis siri B kelas c HP BladeSystem
  • Storan HP berfungsi 4/256 suis San Director
  • Storan HP berfungsi suis San 4/32B
  • Storan HP berfungsi suis 4/8 San
  • Storan HP berfungsi suis 8/40 San
  • Storan HP berfungsi suis 8/8 San
  • Storan HP berfungsi suis 8/80 San
  • Storan HP berfungsi suis rangkaian tertumpu
  • Storan HP berfungsi suis Pengarah San DC
  • Storan HP berfungsi penyulitan San suis tatasusunan cakera EVA
  • Storan HP berfungsi 4400 tatasusunan maya perusahaan
  • Storan HP berfungsi 4400 kit Pemula tatasusunan maya perusahaan.

 

AJ716A ini adalah 100% produk HPE tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti HPE anda. Dan HPE AJ716A 8Gb Gelombang Pendek siri B FC SFP+ Pemancar, 468507-001, AJ716-63001 adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan