RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Finisar FTLC1154RDPL 100GBASE-LR4 10 km Gen2 QSFP28 Transceive Optik

  • Jenama: Finisar
  • Nombor Bahagian: FTLC1154RDPL
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM6,960.00

Finisar tulen FTLC1154RDPL 100GBASE-LR4 10 km Gen2 QSFP28 Transceive Optik
Modul transceiver FTLC1154RDPL QSFP28 direka untuk digunakan dalam 100 pautan Gigabit Ethernet pada sehingga 10km gentian mod tunggal. Mereka mematuhi QSFP28 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 dan IEEE 802.3bm CAUI-4. Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C, seperti yang dinyatakan oleh QSFP28 MSA dan Nota Aplikasi AN-2152 dan AN-2153. Transceiver optik adalah mematuhi RoHS seperti yang diterangkan dalam Nota Aplikasi AN-2038.

ciri-ciri
  • Faktor bentuk QSFP28 boleh pasang panas
  • Menyokong kadar bit agregat 103.1Gb/s
  • Pelesapan kuasa <3.5W
  • mematuhi RoHS
  • Julat suhu kes komersial 0°C hingga 70°C
  • CTLE Adaptif
  • Bekalan kuasa 3.3V tunggal
  • Panjang pautan maksimum 10km pada Gentian Mod Tunggal (SMF)
  • Pemancar LAN-WDM berasaskan DFB 4x25Gb/s
  • 4x25G antara muka elektrik dihentikan
  • Bekas LC dupleks
  • Antara muka pengurusan I2C

Aplikasi
  • 100GBASE-LR4 100G Ethernet

Spesifikasi
  • Jarak: 10 km
  • Kadar Data (maks): 103.1 Gb/s
  • Protokol: 100G Ethernet Compliant
  • Suhu Kes Rendah (°C): 0
  • Suhu Kotak Akhir Tinggi (°C): 70
  • Diagnostik: Digital
  • Pemancar: 4x LWDM DFB Laser
  • Penerima: PIN
  • Bekalan Voltan: 3.3
  • Penyambung: LC
  • Panjang gelombang: Jalur 1310nm

 

FTLC1154RDPL ini adalah 100% produk Finisar tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Finisar anda. Dan Finisar FTLC1154RDPL 100GBASE-LR4 10 km Gen2 QSFP28 Transceive Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan