RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

HPE X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVE, JD092-61201

  • Jenama: HPE
  • Nombor Bahagian: JD092B
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM480.00

HPE X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVE, JD092-61201
Transceiver HPE JD092B SFP+ menyokong sehingga 400m panjang pautan ke atas OM4 MMF (300m ke atas OM3 MMF) melalui penyambung dupleks LC. Pemantauan diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar, seperti yang dinyatakan dalam SFF-8472. Menampilkan penggunaan kuasa yang rendah, kelajuan tinggi, transceiver 10G SFP+ ini sesuai untuk pusat data, almari pendawaian perusahaan, aplikasi pengangkutan pembekal perkhidmatan, Unit Radio & Baseband, dsb.

Spesifikasi

  • P/N: JD092B
  • Nama Penjual: GenuineModules.com
  • Faktor Bentuk: SFP+
  • Kadar Data Maks: 10.3125Gbps
  • Panjang gelombang: 850nm
  • Jarak Kabel Maks: 300m@OM3/400m@OM4
  • Penyambung: Dupleks LC
  • Media: MMF
  • Jenis Pemancar: VCSEL
  • Jenis Penerima: PIN
  • DDM/DOM: Disokong
  • Julat Suhu Komersial: -5 hingga 70°C (23 hingga 158°F)
  • Kuasa TX: -7.3~-1dBm
  • Sensitiviti Penerima: < -11.1dBm
  • Penggunaan Kuasa Biasa: ≤0.6W
  • Lebihan Penerima: 0.5dBm
  • Nisbah Ralat Bit (BER): 1E-12
  • Nisbah Kepupusan: >3dB
  • EMC (Keserasian Elektro Magnetik): Disokong
  • Protokol: IEEE 802.3ae, SFF-8472, SFF-8431, SFF-8432, SFP+ Patuh MSA, CPRI, eCPRI
Keserasian
  • HPE H3C 5130 EI
  • HPE H3C 5930
  • HPE H3C 7500
  • Penghala HPE H3C HSR6600
  • HPE H3C 5820
  • HPE H3C 12500
  • HPE H3C 5700
  • HPE H3C 12900
  • Laluan HPE H3C HSR6800
  • HPE H3C 5830
  • HPE H3C 5500 HI
  • HPE H3C 5920
  • HPE H3C 5800
  • HPE H3C 7900
  • HPE H3C 5900
  • HPE H3C 10500
  • HPE H3C 1420

 

JD092B ini adalah 100% produk HPE tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti HPE anda. Dan HPE X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVE, JD092-61201 adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan