RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Arista

XVR-10062-20

Arista QSFP-40G-XSR4 QSFP+ Optical Transceiver Module ini direka untuk digunakan dalam 40GBASE Ethernet throughput sehingga 400m over multimode fiber (MMF) menggunakan panjang gelombang 850nm melalui penyambung MTP/MPO-12. Transceiver ini mematuhi pi..

RM792.00

XVR-10001-20

Transceiver Arista SFP-10G-SR SFP+ ini menyokong sehingga 400m panjang pautan di atas OM4 MMF (300m di atas OM3 MMF) melalui penyambung dupleks LC. Pemantauan diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar, seperti yang dinyatakan da..

RM249.60

XVR-10003-20

Transceiver Arista SFP-10G-LR SFP+ ini menyokong sehingga 10km panjang pautan ke atas gentian SMF dupleks LC. Pemantauan diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar, seperti yang dinyatakan dalam SFF-8472. Setiap modul transceiver..

RM624.00

QSFP-40G-SRBD

Arista QSFP-40G-SRBD 40GBASE-SR BD QSFP+ 850nm 150m LC DOM Transceiver Modul XVR-10066-20Arista QSFP-40G-SRBD direka untuk digunakan dalam aplikasi 40 Gigabit Ethernet (40GE) melalui gentian multimod dupleks. Ia ialah Pemancar optik 40GBASE-SR-BiDi Q..

RM1,776.00

QSFP-40G-PLR4

Arista QSFP-40G-PLR4 40GBASE-PLR4 QSFP+ 1310nm 10km MTP/MPO-12 SMF DOM Transceiver Modul XVR-10012-20Modul Arista QSFP-40G-PLR4 QSFP+ direka untuk digunakan dalam pemprosesan Ethernet 40GBASE sehingga 10km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunaka..

RM1,920.00

SFP-25G-LR

Arista SFP-25G-LR 25GBASE-LR SFP28 1310nm 10km DOM Dupleks LC SMF Transceiver Modul XVR-10084-20Modul optik Arista SFP-25G-LR 25G ini menampilkan pemancar DFB 1310nm yang sangat boleh dipercayai dan pengesan foto PIN ke dalam penyambung optik LC Dupl..

RM624.00

XVR-00007-02

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM288.00

XVR-00005-02

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM288.00

XVR-00006-02

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM264.00

XVR-00001-02

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM249.60

XVR-00002-02

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM278.40

XVR-00013-02

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM2,304.00

XVR-00060-02

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM864.00

XVR-00062-02

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM936.00

XVR-00071-01

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM2,352.00

XVR-10067-20

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM1,080.00

XVR-10068-21

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM4,488.00

XVR-10163-20

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM3,744.00

XVR-10167-20

Arista menawarkan portfolio luas transceiver optik berprestasi tinggi dan kabel tembaga untuk pusat data dan rangkaian kampus, dengan kelajuan antara 1G hingga 800G, dan mencapai dari 1m hingga 80km+.Kelebihan Arista OptikKualiti dan Sokongan: Sebark..

RM2,880.00

CBL-00139-02

SpesifikasiJenama: AristaModel: CAB-SFP-SFP-0.5MP/N: CBL-00139-02Penerangan: 10GBASE-CR SFP+ Kabel 0.5 meterJenis: 10GBASE-CR Twinax / 'Direct Attach'Media/Jangkauan: 0.5m..

RM144.00

CBL-00003-02

SpesifikasiJenama: AristaModel: CAB-SFP-SFP-1MP/N: CBL-00003-02Penerangan: 10GBASE-CR SFP+ Kabel 1 meterJenis: 10GBASE-CR Twinax / 'Direct Attach'Media/Jangkauan: 1m..

RM168.00

CBL-00176-02

SpesifikasiJenama: AristaModel: CAB-SFP-SFP-2.5MP/N: CBL-00176-02Penerangan: 10GBASE-CR SFP+ Kabel 2.5 meterJenis: 10GBASE-CR Twinax / 'Direct Attach'Media/Jangkauan: 2.5m..

RM312.00

CBL-10324-20

SpesifikasiJenama: AristaModel: CAB-SS-25G-1MP/N: CBL-10324-20Penerangan: 25GBASE-CR SFP to SFP Twinax Copper Cable 1 meterJenis: 25GBASE-CR Twinax / 'Direct Attach'Media/Jangkauan: 1m..

RM432.00

CBL-00159-01

SpesifikasiJenama: AristaModel: CAB-QQ-0.5MP/N: CBL-00159-01Penerangan: 40GBASE-CR4 QSFP+ to QSFP+ Twinax Copper Cable 0.5 meterJenis: 40GBASE-CR4 Twinax / 'Direct Attach' 40G hingga 40GMedia/Jangkauan: 0.5m..

RM480.00