RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Opnext

TRF2001EN-GA000

TRF2001EN-GA000 - Sambungan Ethernet 10G & Saluran Gentian 10G, 850nm, 300m, SR, 9.8G CPRI XFPSpesifikasiJenama: OpnextKeadaan: BaruNama Peranti: Pemancar OptikJenis Modul: Boleh pasangFaktor Bentuk: XFPPanjang gelombang: 850nmJarak: 300mPenyambu..

RM312.00

TRF7052FN-GA420

TRF7052FN-GA420 - Opnext 10G ER 1550nm 40km Modul XFPSpesifikasiJenama: OpnextTempat asal: JepunKeadaan: BaruJenis Modul: Boleh pasangFaktor Bentuk: XFPPanjang gelombang: 1550nmJarak: 40kmPenyambung: Dwi LCJenis Media: SinglemodeDDMI: Ya..

RM792.00

TRF7053FN-GA010

TRF7053FN-GA010 - Opnext 10Gb 40km 1550nm Mod Tunggal Modul Optik XFPSpesifikasiJenama: Opnext Tempat asal: JepunKeadaan: BaruFaktor Bentuk: XFPPanjang gelombang: 1550nmJarak: 40kmKadar Data (maks): 10GSuhu Kes Rendah (°C): -5°CSuhu Kotak Akhir ..

RM624.00

TRF7053FN-GA420

TRF7053FN-GA420 - Opnext 10G 1550nm 40km Modul Optik XFPSpesifikasiJenama: Opnext Tempat asal: JepunKeadaan: BaruFaktor Bentuk: XFPPanjang gelombang: 1550nmJarak: 40kmKadar Data (maks): 10GSuhu Kes Rendah (°C): -5°CSuhu Kotak Akhir Tinggi (°C): ..

RM696.00

TRF7061FN-GA420

TRF7061FN-GA420 - Modul Transceiver XFP 10G 1550nm 80km SeterusnyaSpesifikasiJenama: Opnext Tempat asal: JepunKeadaan: BaruFaktor Bentuk: XFPPanjang gelombang: 1550nmJarak: 80kmKadar Data (maks): 10GSuhu Kes Rendah (°C): -5°CSuhu Kotak Akhir Tin..

RM1,056.00