RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Kabel gentian aktif Mellanox MFA1A00-E020, IB EDR, sehingga 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m

  • Jenama: Mellanox
  • Nombor Bahagian: MFA1A00-E020
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM3,984.00

Kabel gentian aktif Mellanox MFA1A00-E020, IB EDR, sehingga 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m

Kabel gentian aktif Mellanox MFA1A00-E020, IB EDR, sehingga 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m

Mellanox MFA1A00-Exxx ialah kabel optik aktif berasaskan QSFP28 VCSEL (Vertical Cavity Surface-Emitting Laser) yang direka untuk digunakan dalam sistem EDR InfiniBand 100Gb/s. 100G EDR AOC ialah interkoneksi paling popular yang digunakan dalam persekitaran InfiniBand High Performance Computing (HPC) berkelajuan tinggi kerana ia menawarkan kependaman yang boleh diramal, kuasa sangat rendah (2.2W) dan membolehkan aliran udara meningkat, jejari selekoh yang lebih ketat dan jangkauan yang jauh lebih lama berbanding dengan kabel DAC. Memandangkan AOC boleh pasang panas, ia mudah dipasang dan diganti.

MFA1A00-Exxx mempunyai port QSFP28 yang mematuhi SFF-8665 standard pada bahagian elektrik ke arah sistem hos. Ia mengandungi empat transceiver optik gentian pelbagai mod (MMF) setiap hujung, setiap satu beroperasi pada kadar data sehingga 26Gb/s.

MFA1A00-Exxx menawarkan pemancaran yang boleh dipilih setiap lorong untuk kedua-dua pemancar dan penerima optiknya untuk kadar 25-26Gbp/s, tetapi AOC juga menyokong kadar bit yang lebih rendah tanpa penamatan. Pemancar mempunyai penyama input boleh atur cara dan fungsi pemadaman input, manakala penerima mempunyai amplitud keluaran boleh atur cara dan pra-penekanan.

Penyelesaian kabel Mellanox yang unik, berkualiti, aktif, gentian, menyediakan sambungan cekap kuasa untuk sambungan pusat data. Mereka membolehkan lebar jalur port yang lebih tinggi, ketumpatan dan kebolehkonfigurasian pada kos yang rendah dan mengurangkan keperluan kuasa di pusat data. Ujian pengeluaran yang ketat memastikan pengalaman pemasangan, prestasi dan ketahanan terbaik di luar kotak.

Untuk maklumat lanjut tentang Mellanox MFA1A00-E020 ini, sila lawati tapak web Mellanox:
https://network.nvidia.com/pdf/prod_cables/PB_MFA1A00-Exxx_100Gbps_QSFP28_MMF_AOC.pdf

 

MFA1A00-E020 ini adalah 100% produk Mellanox tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Mellanox anda. Dan Kabel gentian aktif Mellanox MFA1A00-E020, IB EDR, sehingga 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan