RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Mellanox MFS1S00-H010V Kabel optik aktif, sehingga 200Gb/s VPI (IB HDR & 200GbE), QSFP56, 10m

  • Jenama: Mellanox
  • Nombor Bahagian: MFS1S00-H010V
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM7,200.00

Mellanox MFS1S00-H010V Kabel optik aktif, sehingga 200Gb/s VPI (IB HDR & 200GbE), QSFP56, 10m

Mellanox MFS1S00-H010V Kabel optik aktif, sehingga 200Gb/s VPI (IB HDR & 200GbE), QSFP56, 10m

NVIDIA MFS1S00 ialah kabel optik aktif (AOC) berasaskan QSFP56 VCSEL (Vertical Cavity Surface-Emitting Laser) yang direka untuk digunakan dalam sistem HDR (Kadar Data Tinggi) 200Gb/s InfiniBand (IB).

MFS1S00 AOC menawarkan ketumpatan port yang tinggi dan kebolehkonfigurasian, dan jangkauan yang lebih panjang daripada kabel tembaga pasif di pusat data. Memandangkan AOC boleh pasang panas, ia mudah dipasang dan diganti.

MFS1S00 mempunyai port QSFP56 yang mematuhi SFF-8665 standard pada bahagian elektrik ke arah sistem hos. Ia mengandungi empat transceiver optik gentian berbilang mod (MMF) setiap hujung, setiap satu beroperasi pada kadar data sehingga 50Gb/s.

MFS1S00 menawarkan pemancaran yang boleh dipilih setiap lorong untuk kedua-dua pemancar dan penerima optiknya sehingga kadar 50Gb/s.

Penyelesaian kabel kualiti unik NVIDIA menyediakan sambungan cekap kuasa untuk sambungan pusat data. Ia membolehkan lebar jalur port yang lebih tinggi, ketumpatan dan kebolehkonfigurasian pada kos yang rendah, dan mengurangkan keperluan kuasa di pusat data. Ujian pengeluaran yang ketat memastikan pengalaman pemasangan, prestasi dan ketahanan terbaik di luar kotak.

Ciri-ciri utama

  • Menyokong IBTA IB HDR
  • Sehingga 200Gb/s
  • Modulasi PAM4 4x 50Gb/s
  • Amplitud keluaran Rx boleh atur cara dan pra-penekanan
  • Port QSFP56 yang mematuhi SFF-8665
  • Bekalan kuasa 3.3V tunggal
  • Penggunaan kuasa 5.0W (biasanya, setiap hujung, dengan penamatan semula)
  • Panjang sehingga 100m
  • Boleh pasang panas
  • mematuhi RoHS
  • Antara muka pengurusan I2C yang mematuhi SFF-8636

Aplikasi

  • Menyokong Sistem HDR InfiniBand 200Gb
  • Menyokong 200 GbE antara suis SN3700 dan SN4600

Untuk maklumat lanjut tentang Mellanox MFS1S00-H010V ini, sila lawati tapak web Mellanox:
https://docs.nvidia.com/networking/pages/viewpage.action?pageId=89161308

 

MFS1S00-H010V ini adalah 100% produk Mellanox tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Mellanox anda. Dan Mellanox MFS1S00-H010V Kabel optik aktif, sehingga 200Gb/s VPI (IB HDR & 200GbE), QSFP56, 10m adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan