RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Modul transceiver Mellanox LinkX MMA2L20-AR SFP28 25GBase-LR, LC, sehingga 6.2 batu, 1310 nm

  • Jenama: Mellanox
  • Nombor Bahagian: MMA2L20-AR
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM1,728.00

Modul transceiver Mellanox LinkX MMA2L20-AR SFP28 25GBase-LR, LC, sehingga 6.2 batu, 1310 nm
NVIDIA MMA2L20-AR Pemindah Optik 25GbE SFP28 LC-LC 1310nm LR sehingga 10km

Pemindah Optik 25GbE SFP28 LR

Modul transceiver MMA2L20-AR 25Gb/s Rangkaian NVIDIA direka untuk aplikasi komunikasi optik dan mematuhi 25GBASE-LR standard IEEE 802.3cc. Panjang gelombang pusat ialah 1310nm. Pemancar prestasi tinggi dan penerima PIN kepekaan tinggi memberikan prestasi unggul untuk aplikasi Ethernet 25Gb dengan pautan sehingga 10km dan mematuhi antara muka optik dengan IEEE802.3cc.

Produk ini direka bentuk dengan faktor bentuk, sambungan optik/elektrik dan antara muka diagnostik digital mengikut Perjanjian Multi-Source (MSA) SFP28.

Sorotan
  • Faktor bentuk SFP28 MSA boleh pasang panas
  • Mematuhi IEEE 802.3cc 25GBASE-LR
  • mematuhi SFF-8402
  • Jangkauan sehingga 10km untuk G.652 SMF
  • Bekalan kuasa +3.3V tunggal
  • Suhu kes pengendalian 0-70oC
  • Pemancar: DFB 25Gb/s (1310nm)
  • Penerima: PIN 25Gb/s
  • Antara muka bersiri elektrik 28G (CEI-28G-VSR)
  • Penggunaan kuasa maksimum 1.0W
  • Bekas LC dupleks
  • mematuhi RoHS
  • Fungsi DDM yang mematuhi SFF-8472
  • Aplikasi:
    • Pautan Ethernet 25GBASE-LR
    • Sambungan telekom 25G sisi pelanggan

Untuk maklumat lanjut mengenai modul transceiver Mellanox LinkX MMA2L20-AR SFP28 ini, sila lawati tapak web NVIDIA:
https://store.nvidia.com/en-us/networking/store/product/MMA2L20-AR/NVIDIAMMA2L20AROpticalTransceiver25GbESFP28LCLCLR/

 

MMA2L20-AR ini adalah 100% produk Mellanox tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Mellanox anda. Dan Modul transceiver Mellanox LinkX MMA2L20-AR SFP28 25GBase-LR, LC, sehingga 6.2 batu, 1310 nm adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan