RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

FiberHome ORTH000899 1.25G SFP 1310nm 40km Modul Transceiver

  • Jenama: FiberHome
  • Nombor Bahagian: ORTH000899
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM288.00

FiberHome ORTH000899 1.25G SFP 1310nm 40km Modul Transceiver
FiberHome ORTH000899 1.25G SFP 1310nm 40km Modul Transceiver

 

ORTH000899 ini adalah 100% produk FiberHome tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti FiberHome anda. Dan FiberHome ORTH000899 1.25G SFP 1310nm 40km Modul Transceiver adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan