RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Pemancar Optik Huawei (XFP, 1310nm, 9.95~10.71Gb/s, -6dBm ~ -1dBm, -14.4dBm, LC, SM, 10km)

  • Jenama: Huawei
  • Nombor Bahagian: S4017303
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM96.00

S4017303 - Pemancar Optik Huawei OSX010N02 Tulen (XFP, 1310nm, 9.95~10.71Gb/s, -6dBm ~ -1dBm, -14.4dBm, LC, SM, 10km)
S4017303 - Pemancar Optik Huawei OSX010N02 Tulen (XFP, 1310nm, 9.95~10.71Gb/s, -6dBm ~ -1dBm, -14.4dBm, LC, SM, 10km)

 

S4017303 ini adalah 100% produk Huawei tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Huawei anda. Dan Pemancar Optik Huawei (XFP, 1310nm, 9.95~10.71Gb/s, -6dBm ~ -1dBm, -14.4dBm, LC, SM, 10km) adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan