RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Penyesuai Rangkaian Tertumpu Ethernet Intel X520 10GbE Dual SFP+ SR

  • Jenama: Intel
  • Nombor Bahagian: X520-SR2
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM1,176.00

X520-SR2 - Penyesuai Rangkaian Tertumpu Intel X520 10GbE Dual SFP+ SR Ethernet Tulen, E10G42BFSR
Penyesuai Pelayan Intel® Ethernet X520 Dwi dan Port Tunggal 10 Gigabit SFP+ Penyesuai Pelayan Ethernet Menyediakan Fleksibiliti dan Kebolehskalaan Terunggul dalam Persekitaran Storan Maya dan Disatukan.

Keluarga Intel® Ethernet Server Adapters X520 dengan sambungan SFP+ ialah penyesuai Ethernet yang paling fleksibel dan berskala untuk persekitaran pusat data yang menuntut masa kini. Rangkaian pusat data sedang ditolak ke hadnya. Penggunaan pelayan yang semakin meningkat dengan pemproses berbilang teras dan aplikasi yang menuntut seperti pengkomputeran prestasi tinggi (HPC), kelompok pangkalan data dan video atas permintaan mendorong keperluan untuk sambungan 10 Gigabit. Pelanggan memerlukan penyelesaian I/O yang fleksibel dan berskala untuk memenuhi keperluan ketat menjalankan aplikasi kritikal misi dalam persekitaran storan maya dan bersatu. Dikuasakan oleh pengawal rangkaian 10 GbE generasi ketiga Intel, Intel® Ethernet 82599 10 Gigabit Ethernet Controller, keluarga penyesuai pelayan X520 menangani keperluan mendesak pusat data generasi akan datang dengan menyediakan ciri yang tiada tandingan untuk virtualisasi, fleksibiliti untuk rangkaian LAN dan SAN , dan terbukti, prestasi yang boleh dipercayai.

Perkara-perkara penting
  • Produk P/N: X520-SR2
  • Koleksi Produk: 500 Siri Penyesuai Rangkaian (sehingga 10GbE)
  • Tarikh Pelancaran: S3'09
  • Segmen Menegak: Pelayan
  • Kabel Medium: Fiber
  • Jenis Kabel: MMF sehingga 300m
  • Tinggi Kurungan: Profil Rendah dan Tinggi Penuh
  • Kod Pesanan Produk: E10G42BFSR

Spesifikasi Rangkaian
  • Konfigurasi Port: Dwi
  • Kadar Data Setiap Port: 10/1GbE
  • Intel® Virtualization Technology for Connectivity (VT-c): Ya
  • Kelajuan & Lebar Slot: 5.0 GT/s, Lorong x8
  • Pengawal: Intel® 82599 10 Gigabit Ethernet Controller

Spesifikasi Pakej
  • Jenis Antara Muka Sistem: PCIe v2.0 (5.0 GT/s)

Teknologi Maya Intel® untuk Ketersambungan
  • QoS dan Pengurusan Trafik pada cip: Ya
  • Pemisahan Port Fleksibel: Ya
  • Barisan Peranti Mesin Maya (VMDq): Ya
  • Berkebolehan PCI-SIG* SR-IOV: Ya

Teknologi Termaju
  • iWARP/RDMA: Tidak
  • Teknologi I/O Terus Data Intel®: Ya
  • Muatan Pintar: Ya
  • Penyimpanan Melalui Ethernet: iSCSI, FCoE, NFS

Untuk lebih banyak spesifikasi X520-SR2, sila lawati tapak web Intel di bawah.
https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/39774/intel-ethernet-converged-network-adapter-x520sr2/specifications.html

 

X520-SR2 ini adalah 100% produk Intel tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Intel anda. Dan Penyesuai Rangkaian Tertumpu Ethernet Intel X520 10GbE Dual SFP+ SR adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan