RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Alcatel-Lucent 1AB373120002 OC-3/STM-1 ULH SFP Modul Transceiver

  • Jenama: Alcatel-Lucent
  • Nombor Bahagian: 1AB373120002
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM168.00

Alcatel-Lucent 1AB373120002 OC-3/STM-1 ULH SFP Modul Transceiver

Alcatel-Lucent 1AB373120002 OC-3/STM-1 ULH SFP Modul Transceiver

Transceiver SFP Alcatel-Lucent 1AB373120002 ini menyediakan daya pemprosesan 1000Base-CWDM sehingga 150km melalui gentian mod tunggal (SMF) pada panjang gelombang 1510nm menggunakan penyambung LC. Ia dibina mengikut piawaian MSA dan bersiri secara unik serta trafik data dan aplikasi diuji untuk memastikan ia akan disepadukan ke dalam rangkaian anda dengan lancar. Ia dibina untuk memenuhi atau melebihi spesifikasi MSA Compliant, serta mematuhi piawaian MSA (Multi-Source Agreement) untuk memastikan integrasi rangkaian yang lancar. Transceiver ini mematuhi Akta Perjanjian Perdagangan (TAA). 

Spesifikasi

  • Pengilang: Alcatel-Lucent
  • Nombor Bahagian: 1AB373120002
  • Faktor Bentuk: SFP
  • Kadar isyarat (Mbit/s): 155.52
  • Jarak sasaran: 150 km (93.2 bt.)
  • Julat panjang gelombang operasi (nm): 1550nm
  • Kuasa optik yang dilancarkan (dBm): 0.5 hingga 5
  • Kepekaan penerima (dBm): ≤ -41
  • Lebihan penerima (dBm): -10
  • Suhu Operasi: 0°C hingga 70°C
  • Suhu Penyimpanan: -40°C hingga 85°C

 

1AB373120002 ini adalah 100% produk Alcatel-Lucent tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Alcatel-Lucent anda. Dan Alcatel-Lucent 1AB373120002 OC-3/STM-1 ULH SFP Modul Transceiver adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan