RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Alcatel-Lucent 3HE00035CA IPUIBDPDAA SFP OC-3/STM-1 IR-1 R6/6 DDM 40/85C Modul Transciever Optik

  • Jenama: Alcatel-Lucent
  • Nombor Bahagian: 3HE00035CA
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM432.00

Alcatel-Lucent 3HE00035CA IPUIBDPDAA SFP OC-3/STM-1 IR-1 R6/6 DDM 40/85C Modul Transciever Optik

Alcatel-Lucent 3HE00035CA IPUIBDPDAA SFP OC-3/STM-1 IR-1 R6/6 DDM 40/85C Modul Transciever Optik

Transceiver SFP Alcatel-Lucent 3HE00035CA ini menyediakan daya pemprosesan 100Base-LX sehingga 10km melalui gentian mod tunggal (SMF) menggunakan panjang gelombang 1310nm melalui penyambung LC. Ia boleh beroperasi pada suhu antara -40 dan 85C. Transceiver hot swappable yang mudah dipasang ini telah diprogramkan, bersiri secara unik dan trafik data dan aplikasi diuji untuk memastikan ia akan dimulakan dan berfungsi dengan sama. Transceiver ini mematuhi Akta Perjanjian Perdagangan (TAA). 

Spesifikasi

  • Pengilang: Alcatel-Lucent
  • Nombor Bahagian: 3HE00035CA
  • Jenis Pemancar: LX
  • Jangkauan: 10km
  • Penyambung: LC
  • Jenis Borang: SFP
  • Panjang gelombang: 1310nm
  • Media: SMF
  • Penerangan Kelajuan: 100-Megabit
  • Persekitaran: -40 hingga 85C
  • Kelajuan: 100Asas

 

3HE00035CA ini adalah 100% produk Alcatel-Lucent tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Alcatel-Lucent anda. Dan Alcatel-Lucent 3HE00035CA IPUIBDPDAA SFP OC-3/STM-1 IR-1 R6/6 DDM 40/85C Modul Transciever Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan