RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Pemancar Optik Huawei SSX1T2XP, XFP, 1550nm, 9.95Gb/s hingga 11.1Gb/s, +2dBm, -1dBm, -15dBm, LC, Mod Tunggal, 40km

  • Jenama: Huawei
  • Nombor Bahagian: 34060322
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM470.40

34060322 - Huawei SSX1T2XP Tulen 10G-40km-1550nm-SM-XFP Pemindah Optik, XFP, 1550nm, 9.95Gb/s hingga 11.1Gb/s, +2dBm, -1dBm, -15dBm, -15dBm, -15dBm, -15dBm, -15dBm
34060322 - Huawei SSX1T2XP Tulen 10G-40km-1550nm-SM-XFP Pemindah Optik, XFP, 1550nm, 9.95Gb/s hingga 11.1Gb/s, +2dBm, -1dBm, -15dBm, -15dBm, -15dBm, -15dBm, -15dBm

 

34060322 ini adalah 100% produk Huawei tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Huawei anda. Dan Pemancar Optik Huawei SSX1T2XP, XFP, 1550nm, 9.95Gb/s hingga 11.1Gb/s, +2dBm, -1dBm, -15dBm, LC, Mod Tunggal, 40km adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan