RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Pemancar Optik Huawei SSX3T2XA, XFP, 1550nm, 9.95Gb/s hingga 11.1Gb/s, 0~4dBm, -24dBm, LC, Mod Tunggal, 80km

  • Jenama: Huawei
  • Nombor Bahagian: 34060361
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM912.00

34060361 - Huawei SSX3T2XA tulen 10G-1550nm-80km-SM-SFP+ Pemindah Optik, XFP, 1550nm, 9.95Gb/s hingga 11.1Gb/s, 0~4dBm, -24dBmmode, LC
34060361 - Huawei SSX3T2XA tulen 10G-1550nm-80km-SM-SFP+ Pemindah Optik, XFP, 1550nm, 9.95Gb/s hingga 11.1Gb/s, 0~4dBm, -24dBmmode, LC

 

34060361 ini adalah 100% produk Huawei tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Huawei anda. Dan Pemancar Optik Huawei SSX3T2XA, XFP, 1550nm, 9.95Gb/s hingga 11.1Gb/s, 0~4dBm, -24dBm, LC, Mod Tunggal, 80km adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan