RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

IBM 39R6475 39R6476 4GB SW SFP Transceiver

  • Jenama: IBM
  • Nombor Bahagian: 39R6475
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM240.00

IBM 39R6475 39R6476 4GB SW SFP Transceiver
Transceiver IBM 39R6475 SFP ini menyediakan daya pemprosesan 4GBase-SW Fiber Channel sehingga 500m melalui gentian berbilang mod (MMF) menggunakan panjang gelombang 850nm melalui penyambung LC. Ia adalah transceiver IBM tulen yang dimeterai kilang baharu. Transceiver hot swappable yang mudah dipasang ini telah diprogramkan, bersiri secara unik dan trafik data dan aplikasi diuji untuk memastikan ia akan dimulakan dan berfungsi dengan sama. Ia mematuhi piawaian MSA (Multi-Source Agreement) untuk memastikan integrasi rangkaian yang lancar. Transceiver ini mematuhi Akta Perjanjian Perdagangan (TAA).

Spesifikasi
  • Pengilang: IBM
  • Nombor Bahagian: 39R6475, 39R6476
  • Penyambung: LC
  • Jenis Borang: SFP
  • Media: MMF
  • Jangkauan: 500m
  • Kelajuan: 4GBase
  • Penerangan Kelajuan: 4-Gigabit
  • Jenis Transceiver: Saluran Gentian SW
  • Panjang gelombang: 850nm

 

39R6475 ini adalah 100% produk IBM tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti IBM anda. Dan IBM 39R6475 39R6476 4GB SW SFP Transceiver adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan