RM MYR
My My
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Troli pembelian anda kosong

Mellanox MMA1U00-WS 400G QSFP-DD SR8 PAM4 850nm 100m MTP/MPO OM3 FEC Modul Pemindah Optik

  • Jenama: Mellanox
  • Nombor Bahagian: MMA1U00-WS
  • Syarat: Kilang Baru Dimeterai
  • Ketersediaan: Dalam Stok
  • Kapal: Biasanya dalam 2 Hari Perniagaan
  • Waranti: 3 Tahun

RM4,800.00

Mellanox MMA1U00-WS 400G QSFP-DD SR8 PAM4 850nm 100m MTP/MPO OM3 FEC Modul Pemindah Optik

Mellanox MMA1U00-WS 400G QSFP-DD SR8 PAM4 850nm 100m MTP/MPO OM3 FEC Modul Pemindah Optik

Spesifikasi

  • Jenama: Mellanox
  • Nombor Bahagian: MMA1U00-WS
  • Faktor Bentuk: QSFP-DD
  • Kadar Data Maks: 425Gbps
  • Panjang gelombang: 850nm
  • Jarak Maks: 70m pada OM3/100m pada OM4
  • Format Modulasi
  • PAM4: Hos Diperlukan: FEC
  • Penyambung: MTP/MPO-16
  • Bekalan Voltan: 3.3V
  • Jenis Kabel: MMF
  • Sokongan DDM: Ya
  • Jenis Pemancar: 850nm VCSEL
  • Jenis Penerima: PIN
  • Kuasa TX: -6.5~+4.0dBm
  • Sensitiviti Penerima: < -7.9dBm
  • Suhu Operasi: 0 hingga 70°C (32 hingga 158°F)
  • Kuasa Maksimum: < 12W
  • Protokol: QSFP-DD MSA, IEEE 802.3bs
  • Aplikasi: 400G Ethernet, Pusat Data Interconnect, Infiniband Interconnects

 

MMA1U00-WS ini adalah 100% produk Mellanox tulen. Ia tidak akan mempunyai sebarang masalah keserasian dengan peranti Mellanox anda. Dan Mellanox MMA1U00-WS 400G QSFP-DD SR8 PAM4 850nm 100m MTP/MPO OM3 FEC Modul Pemindah Optik adalah baharu kilang dengan pembungkusan asal. Beli sekarang dan nikmati pembelian tanpa risiko dengan penghantaran cepat ke seluruh dunia daripada GenuineModules.com

Tiada ulasan untuk produk ini

Bagi ulasan
Nota: HTML tidak diterjemah!
    Buruk           Baik

Tiada soalan untuk produk ini.

Tanya soalan
Sila log masuk atau daftar untuk bertanya soalan